Stylowa Wata - specjaliści ds. dobrej zabawy

Stylowa Wata to najkrócej mówiąc mobilne stoisko z watą cukrową. Taki krótki opis nie oddaje mu jednak sprawiedliwości, bo stoisko jest niezwykłe. Elegancka komoda, na niej pojemniki z kolorowym cukrem, a za nimi uśmiechnięta obsługa w pięknych, barwnych fartuchach. Tak serwowanej waty cukrowej jeszcze nie widziałyśmy.

Chyba wszyscy pamiętają z dzieciństwa smak waty cukrowej kupowanej w Lunaparku lub na festynach i rodzinnych piknikach. Zazwyczaj sprzedawał ją tęgawy jegomość, nierzadko ubrany w brudny, biały fartuch, wyposażony w chybotliwą maszynę wydającą dziwne odgłosy. Zmienić to postanowili dwa lata temu Natalia i Michał, którzy wymarzyli sobie, żeby kolejnym pokoleniom dzieciaków wata cukrowa i festyny, na których jest sprzedawana, kojarzyła się z czymś ładnym, eleganckim i klimatycznym. Tak zrodziła się Stylowa Wata.

Stylowa Wata - specjaliści ds. dobrej zabawy fot. https://www.facebook.com/StylowaWata

Dokładnie mówiąc najpierw zrodziła się sama nazwa. Później pojawił się charakterystyczna, XIX-wieczna komoda, a za nią cała reszta, czyli pomysł na stylistykę stoiska i szczegółową ofertę. Natalia z Michałem współpracowali wcześniej przy okazji różnych eventów z Bicykle.pl, więc styl retro był bliski ich sercom, a jak widać doskonale pasuje on do mobilnego stoiska z watą cukrową. Stoiska wykonanego zresztą własnoręcznie przez Michała, który w piękną komodę wmontował maszynę do robienia waty cukrowej, umywalnię i inne niezbędne urządzenia gastronomiczne.

Natalia i Michał ze Stylowej Waty - specjaliści ds. dobrej zabawy fot. https://www.facebook.com/StylowaWata

Wata sprzedawana z pięknego stoiska również jest stylowa. Kilkanaście dostępnych kolorów, smaków, a nawet kształtów waty urzeka nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy chętnie zamawiają słodki przysmak dzieciństwa. Stoisko ma swoje stałe miejsce w alejce prowadzącej do łódzkiego Lunaparku, jednak w sezonie częściej spotkać można Natalię i Michała na piknikach, festynach i wszelkiego rodzaju eventach. Oprócz serwowania waty cukrowej zajmują się także modelowaniem balonów i organizują zabawy dla dzieci. Swoje usługi kierują jednak nie tylko do najmłodszych, bo stylowe stoisko zaprosić można na imprezę firmową, a nawet wesele.

W najbliższych dniach będziecie mogli zjeść Stylową Watę w Ogrodzie Botanicznym (13 czerwca), gdzie pojawią się razem z Panem Rowerskim, a także podczas Nocy Świętojańskiej w Parku Helenowskim (23 czerwca) oraz na kolejnej edycji Pchlego Targu na Księżym Młynie. Bieżące informacje o wydarzeniach, na których zagości Stylowa Wata znaleźć możecie na Facebooku.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...