Susharnia Łódź - nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

Łódzka oferta sushi wzbogaciła się właśnie o nowe miejsce oferujące japoński przysmak w dostawie do klienta. Susharnia Łódź chce skusić klientów atrakcyjnymi cenami i ciekawym menu.

Susharnię otworzył Mateusz, który przez kilka lat pracował jako sushi master w jednej z popularnych restauracji japońskich w Łodzi. Postanowił spróbować własnych sił w gastronomii i stworzył koncept typu sushi delivery. Zrezygnował z lokalu, który goście mogą odwiedzać osobiście i oferuje sushi jedynie w dostawie do klienta. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne na świecie, a jakiś czas temu pojawiło się także w Łodzi. Brak klasycznego lokalu pozwala na obniżenie kosztów działalności, a co za tym idzie obniżenie cen dla klientów. A te w Susharni są naprawdę atrakcyjne.

Susharnia Łódź – nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

W menu klasyka japońskiego gatunku – sushi nigiri, hosomaki, futomaki i uramaki. Do tego rzadziej spotykane gunkany i sahimi. Wszystkie w cenach nieprzekraczających 35 zł, przy czym za najtańsze nigiri (np. z awokado czy japońskim omletem) zapłacimy jedynie 6 zł. Ceny hosomaków (jednoskładnikowych rolek) zaczynają się od 8 zł, a futomaków i uramaków od 20 zł. W ofercie Susharni znalazły się też zestawy lunchowe w kilku wariantach. Dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 16.00, a ich ceny wahają się od 22 zł za zestaw wegetariański do 60 za dwuosobowy set Business Lunch. Do każdego zestawu dodawana jest zielona herbata i sałatka z glonów wakame lub zupa miso.

Reklama

Degustacja w Jak Pragnę Wina

Oprócz sushi w karcie znalazło się miejsce dla zup, sałatek i dań na ciepło. Zjemy tu na przykład zupę miso w wersji z tofu za 5 zł lub z łososiem za 10 zł. Jest też ramen w trzech wariantach w cenie od 19 zł do 25 zł za litrową porcję. Można tu też spróbować skrzydełek z kurczaka, pieczonego łososia lub wieprzowych żeberek przyrządzonych w japońskim stylu. W ofercie sałatek znalazły się propozycje z łososiem i tuńczykiem oraz koreańska kapusta kiszona kimchi.

Susharnia Łódź – nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

Susharnia stawia na promocje i oferty specjalne. Na jej facebookowym profilu pojawiają się informacje o aktualnych promocjach cenowych, ale to nie wszystko. Mateusz planuje tworzyć oferty tematyczne, poświęcone np. rybom i owocom morza, których nie ma w standardowej ofercie. Już teraz spróbować można rolek z halibutem czy tatarem z krewetek. Są też ciekawe połączenia smaków, jak węgorz z mango czy łosoś z pomarańczą, ale w przyszłości mają pojawiać się bardziej egzotyczne propozycje, jak sushi z miecznikiem.

Susharnia Łódź – nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

Sushi z Susharni zamawiać można na terenie całego miasta. Koszt dostawy wynosi 6 zł, ale dla zamówień powyżej 100 zł jest bezpłatny. Zamówienia można też odbierać osobiście przy Piotrkowskiej 8.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...