fbpx

Susharnia Łódź - nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

Łódzka oferta sushi wzbogaciła się właśnie o nowe miejsce oferujące japoński przysmak w dostawie do klienta. Susharnia Łódź chce skusić klientów atrakcyjnymi cenami i ciekawym menu.

Susharnię otworzył Mateusz, który przez kilka lat pracował jako sushi master w jednej z popularnych restauracji japońskich w Łodzi. Postanowił spróbować własnych sił w gastronomii i stworzył koncept typu sushi delivery. Zrezygnował z lokalu, który goście mogą odwiedzać osobiście i oferuje sushi jedynie w dostawie do klienta. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne na świecie, a jakiś czas temu pojawiło się także w Łodzi. Brak klasycznego lokalu pozwala na obniżenie kosztów działalności, a co za tym idzie obniżenie cen dla klientów. A te w Susharni są naprawdę atrakcyjne.

Susharnia Łódź – nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

W menu klasyka japońskiego gatunku – sushi nigiri, hosomaki, futomaki i uramaki. Do tego rzadziej spotykane gunkany i sahimi. Wszystkie w cenach nieprzekraczających 35 zł, przy czym za najtańsze nigiri (np. z awokado czy japońskim omletem) zapłacimy jedynie 6 zł. Ceny hosomaków (jednoskładnikowych rolek) zaczynają się od 8 zł, a futomaków i uramaków od 20 zł. W ofercie Susharni znalazły się też zestawy lunchowe w kilku wariantach. Dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 16.00, a ich ceny wahają się od 22 zł za zestaw wegetariański do 60 za dwuosobowy set Business Lunch. Do każdego zestawu dodawana jest zielona herbata i sałatka z glonów wakame lub zupa miso.

Reklama

Degustacja w Jak Pragnę Wina

Oprócz sushi w karcie znalazło się miejsce dla zup, sałatek i dań na ciepło. Zjemy tu na przykład zupę miso w wersji z tofu za 5 zł lub z łososiem za 10 zł. Jest też ramen w trzech wariantach w cenie od 19 zł do 25 zł za litrową porcję. Można tu też spróbować skrzydełek z kurczaka, pieczonego łososia lub wieprzowych żeberek przyrządzonych w japońskim stylu. W ofercie sałatek znalazły się propozycje z łososiem i tuńczykiem oraz koreańska kapusta kiszona kimchi.

Susharnia Łódź – nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

Susharnia stawia na promocje i oferty specjalne. Na jej facebookowym profilu pojawiają się informacje o aktualnych promocjach cenowych, ale to nie wszystko. Mateusz planuje tworzyć oferty tematyczne, poświęcone np. rybom i owocom morza, których nie ma w standardowej ofercie. Już teraz spróbować można rolek z halibutem czy tatarem z krewetek. Są też ciekawe połączenia smaków, jak węgorz z mango czy łosoś z pomarańczą, ale w przyszłości mają pojawiać się bardziej egzotyczne propozycje, jak sushi z miecznikiem.

Susharnia Łódź – nowe sushi w dostawie fot. Susharnia

Sushi z Susharni zamawiać można na terenie całego miasta. Koszt dostawy wynosi 6 zł, ale dla zamówień powyżej 100 zł jest bezpłatny. Zamówienia można też odbierać osobiście przy Piotrkowskiej 8.

Podobne posty

Nowy RamenShop otworzył się przy Rojnej. Co go wyróżnia od pozostałych? Jako jedyny serwuje ...
Książki z przepisami na regionalne potrawy, plakaty dla psychofanów zalewajki i ramenu, a wreszcie ...
W tych delikatesach znajdziecie produkty niemal ze wszystkich zakątków świata. Skomponujecie też ...