Urodzinowe promocje Sushi Kushi

Rok temu działalność w Łodzi rozpoczęło Sushi Kushi – sushi bar specjalizujący się w dostawie sushi do klienta. Z okazji urodzin na gości czekają promocje i konkursy.

Kiedy Sushi Kushi rozpoczynało działalność w listopadzie minionego roku, priorytetem dla marki była organizacja sprawnego systemu dostaw do klienta i stworzenie serwisu umożliwiającego wygodne składanie zamówień on-line. Już po kilku miesiącach pracy okazało się jednak, że jeden lokal to za mało, by skutecznie obsługiwać całe miasto. Dlatego też swoje pierwsze urodziny Sushi Kushi świętuje w czterech placówkach realizujących dostawy na terenie całej Łodzi i okolic. We wszystkich skorzystać możecie z dwóch urodzinowych ofert specjalnych.

Urodzinowy zestaw degustacyjny Sushi Kushi

Od dziś do czwartku 5 grudnia otrzymać możecie 15% rabat na sushi. Aby go zdobyć wystarczy podczas składania zamówienie, telefonicznie lub on-line, podać hasło „urodziny”. Na gości czeka też specjalny, degustacyjny zestaw sushi. W dwuosobowym secie znaleźć można 24 kawałki sushi w aż 6 rodzajach. To rzadka okazja na spróbowanie tak wielu różnych smaków sushi w atrakcyjnej cenie 79 zł. Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

To jednak nie koniec. Już pod koniec tygodnia Sushi Kushi ogłosi urodzinowy konkurs, w którym do zgarnięcia będą atrakcyjne nagrody. Dzięki uprzejmości sushi baru podobny konkurs ogłoszony zostanie również w serwisie Jemy w Łodzi. Będziecie mogli zgarnąć w nim zaproszenie na wyjątkowe spotkanie urodzinowe Sushi Kushi, w trakcie którego odbędą się między innymi pokazy live cooking, warsztaty przyrządzania sushi i oczywiście degustacja. Informacji na ten temat szukajcie u nas jeszcze w tym tygodniu.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...