Sushi Kushi

O Sushi Kushi mieliście już okazję czytać na Jemy w Łodzi. W końcu przyszedł czas, by oficjalnie przenieść się z działu „zapowiadane” do „ostatnio otwarte”.

Choć w Sushi Kushi można złożyć zamówienie już od kilku tygodni, dopiero teraz wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Słowa „złożyć zamówienie” są tu kluczowe, ponieważ Sushi Kushi nie można odwiedzić. To koncept oparty na dowozie i cateringu – pomysł, który od lat sprawdza się za granicą trafił właśnie do Łodzi. Zamiast lokalu możemy liczyć na atrakcyjniejsze ceny, ciekawe promocje czy drobne upominki. Faktycznie, sushi kosztuje mniej niż u konkurencji, a szczególną popularnością cieszą się zestawy lunchowe za 19,99 zł.

Zestaw lunchowy Sushi Kushi

Wracając do zamówień – można je złożyć online na www.sushikushi.pl lub telefonicznie. Na stronie wszystkie propozycje menu opatrzone są opisami i zdjęciami – wygodne, szczególnie dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie kuchni japońskiej. Zapłacić można gotówką przy odbiorze, kartą lub przelewem. Sushi Kushi początkowo zaskoczyła liczba klientów, dlatego na dostawę w porze lunchowej trzeba było czekać nawet dwie godziny, ale właściciele obiecują, że sytuacja została już opanowana.

Sushi Kushi

Poza codziennym zamówieniami Sushi Kushi specjalizuje się w cateringu sushi. Poza jedzeniem dbają też o aranżację – w ofercie są granitowo-bambusowe bufety, ozdoby z kwiatów czy porcelanowa zastawa. Poza tym pokazy gotowania na żywo, tajemniczo brzmiące sushi art i kelnerki ubrane w stroje gejszy. Co ciekawe, o stoły sushi często pytają się pary młode. Czyżby rolki miały zagrozić bufetowi z polskimi przysmakami?

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...