Sylwester 2014/2015

Sprawdźcie, gdzie jeszcze zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na imprezę sylwestrową oraz gdzie zamówicie jedzenie na domówkę.

Część osób już dawno podjęła decyzję, gdzie tym razem przywita nowy rok, ale spóźnialscy nie zostaną na lodzie – wolnych miejsc nie ma wiele, ale jeszcze uda się spędzić sylwestra w restauracji.

Zaczynamy od OFF Piotrkowska, gdzie imprezę organizują: Spółdzielnia, Insekt Bar, DOM, Spaleni Słońcem i Dżazuu. My skupimy się na restauracjach. W Spółdzielni impreza zaczyna się o godz. 22.00. Zagrają tu DJ Kuki Monstah i DJ Jerem, w ramach wejściówki (150 zł od osoby) na gości czekać będzie szwedzki stół, lampka szampana oraz ciepły posiłek (zupa meksykańska i bigos). W Insekt bar sylwester kosztuje 50 zł – w cenie będą zakąski i lampka wina. Niedawno pisałyśmy o menu pubu Dżazuu. Nowoorleańskie drinki oraz dania kuchni kreolskiej i kajuńskiej uatrakcyjnią także noworoczną imprezę. Start o 22.00, cena – 180 zł od osoby obejmuje bogate menu, zimne i gorące napoje oraz alkohol.

 

Sylwester 2014/2015

 

Teraz skręcamy w kierunku Pasażu Schillera i rezerwujemy ostatnie wolne miejsca na Sylwestrove Lokalove. Na te siedzące zapewne się już nie załapiecie, ale za 80 zł będzie jeszcze można poszaleć na parkiecie (w cenie powitalny drink, lampka szampana i zakąski). Jeżeli nie wyobrażacie sobie jednak zabawy bez gorących posiłków, wybierzcie się do pobliskiego Piotrkowska Klub 97 lub Irish Pubu. W tym drugim sylwester kosztuje 250 zł od osoby – to cena za przystawki, dania gorące, deser, napoje i alkohol.

 

Sylwester 2014/2015

 

Ostatniego dnia grudnia możecie się też wybrać na Great Łącznik New Year Party w stylu Wielkiego Gatsby’ego, na którym zagra DJ Ojciec Karol (100 zł od osoby, w cenie także zimne i gorące dania), restauracji Gronowalski (333 zł od osoby) lub do Manufaktury, gdzie o północy możecie wyskoczyć na pokaz fajerwerków. Ostatnie wolne miejsca są jeszcze w Galicji, gdzie za bogatą ofertę kulinarną wraz z alkoholem zapłacicie 249 zł od osoby, a jeżeli nie jesteście fanami całonocnych hulanek możecie wybrać nieco bardziej kameralne przyjęcie do Oscar’s Bar w andel’s Hotel Łódź, który na tę noc zaplanował czterodaniową kolację z selekcją win.

 

Wasabi Sushi To Go

 

Jeżeli pomimo tak wielu kuszących propozycji postanowicie zostać w domu, możecie jeszcze zastanowić się nad ofertą cateringową. Co ciekawe, najbardziej aktywne w tym temacie są bary sushi. Zamówienia będzie przyjmowało Ato Sushi i Sushi Kushi, specjalne sylwestrowe zestawy przygotowano zaś w Wasabi Sushi To Go i House of Sushi. W Wasabi za zestaw składający się z 25 kawałków popularnych rolek (10 szt. Philadelphia Maki, 10 szt. Futo Grillsake Maki i 5 szt. Futo Surimi Rolls) zapłacicie tylko 49,90 zł (odbiór osobisty w Porcie Łódź lub Pasażu Łódzkim).

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...