fbpx

OgłoszenieGłówne wymaganie – wielkie serce do jedzenia, mile widziana znajomość łódzkich restauracji. To naprawdę fajna robota, taka zaraz po testowaniu hoteli na tropikalnej wyspie 😉

Odwiedzamy łódzkie restauracje, organizujemy festiwale, piszemy artykuły, zajmujemy się doradztwem marketingowym dla gastronomii, robimy zdjęcia, i wiele innych rzeczy krążących wokół tematu jedzenia – to świetna praca, ale też wymagająca i czasochłonna. Jeżeli jest wśród was, ktoś kto chciałby nam pomóc, Jemy w Łodzi będzie mogło dużo bardziej się rozwinąć. Kogo szukamy? Najlepiej kogoś, kto potrafi robić to wszystko równocześnie 🙂 Aby ułatwić nam zadanie, napiszcie, w którym temacie dobrze się czujecie i macie doświadczenie:

  • Media społecznościowe
  • Pisanie artykułów
  • Znajomość łódzkiego rynku gastro i doświadczenie w gastronomii
  • Zdjęcia (najlepiej kulinarne)
  • Organizacja eventów
  • Marketing
  • Pozyskiwanie klientów i nawiązywanie relacji B2B

Jak widzicie, potrzebujemy człowieka od wszystkiego, w zamian oferujemy dużo (prawie zawsze) dobrego jedzenia i wprowadzenie w ciemne tajemnice łódzkiego gastro 😉 Wiemy, że to wszystko w połączeniu z naszym towarzystwem już brzmi kusząco, ale do tego oczywiście oferujemy też pieniądze i naprawdę spore możliwości nauki i rozwoju. Zależy nam na kimś ambitnym i energicznym, kto chciałby stać się częścią zespołu Jemy w Łodzi.

Koniecznie napiszcie, na ile jesteście dyspozycyjni: czy szukacie pracy na cały etat, czy studiujecie czy pracujecie w pełnym wymiarze godzin – widzimy możliwości współpracy w każdej z tych opcji.

Wysyłajcie szybko zgłoszenia na kontakt@jemywlodzi.pl, z góry uprzedzamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Podobne posty

Potrawy wigilijne, zestawy świąteczne, zupy, przetwory i smakowite dodatki. Z takim ekwipunkiem od ...
Czy w Galerii Łódzkiej da się zjeść dobrą pizzę? Teraz już tak! The Chef właśnie otworzył tam swój ...
Przy Kominie to wyjątkowe miejsce na łódzkiej mapie kulinarnej. Nowo otwarta restauracja w Monopolis ...