fbpx

nudle i sałaty fot. nudle i sałaty

Od października działa w Łodzi lokal nudle i sałaty, który za priorytet stawia sobie karmić nas zdrowo, smacznie i możliwie szybko.

Niewielki lokal przy ulicy Kościuszki 132 specjalizuje się w jedzeniu na wynos i w dostawie do klienta. To typowy koncept take away – nie ma tu miejsca, by usiąść. Można za to zamówić przygotowywane błyskawicznie posiłki, które pakowane są w stylowe pudełka, jakie znamy z licznych filmów.

nudle i sałaty fot. nudle i sałaty

W menu, jak sama nazwa wskazuje, królują nudle i sałaty. Te pierwsze to rodzaj azjatyckiego makaronu z mąki pszennej serwowanego z mięsem i/lub warzywami, smażonego w woku. W menu nudle i sałaty jest ich osiem rodzajów. Każdy podawany z jednym z ośmiu sosów i kilku dodatków do wyboru. Choć największą popularnością cieszą się nudle z kurczakiem słodko-kwaśnym, to warto skusić się na bardziej orientalne smaki, jak krewetki w sosie maślanym z chili.

nudle i sałaty fot. nudle i sałaty

Alternatywą dla nudli jest osiem rodzajów sałat, do których klient również sam wybiera jeden z dziesięciu sosów – od klasycznego vinaigrette po śliwkowo-winny. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów. W nudle i sałaty nie stosuje się glutaminianu sodu ani innych sztucznych dodatków, a sosy przygotowywane są na bazie wody, a nie tłuszczu, dzięki czemu jedzenie jest zdrowsze i bardziej „fit”.

nudle i sałaty fot. nudle i sałaty

Nudle mają być alternatywą dla typowych fast foodów i odgrzewanego w mikrofalówkach jedzenia z ulicznych budek. Lokal przeniósł się do Łodzi z Pabianic, a druga placówka tej sieci działa we Wrocławiu. Firma oferuje możliwość otwarcia własnego lokalu pod marką nudle i sałaty w ramach systemu franczyzowego.

nudle i sałaty
ul. Kościuszki 132
Tel. 690 55 42 46
www.nudle.com.pl

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...