fbpx

Targi Natura Food już w ten weekend - fot. facebook.com/NATURAFOOD

Już jutro w Centrum Konferencyjno–Wystawienniczym MTŁ rozpocznie się szósta edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej Natura Food.

To prawdopodobnie największa i najważniejsza tego typu impreza w Polsce. Poprzednie edycje gromadziły setki wystawców i tłumy zwiedzających zainteresowanych bioproduktami, ekożywnością, produktami regionalnymi i tradycyjnymi. Również w tym roku swoją ofertę zaprezentują rolnicy, producenci, przetwórcy i dystrybutorzy żywności wysokiej jakości zarówno z kraju jak i z zagranicy. W tym roku szczególne miejsce przewidziano dla kilkudziesięciu wystawców z Węgier – kraj ten jest bowiem oficjalnym Partnerem wydarzenia. Odwiedzający będą mieli zatem możliwość kupić tradycyjne ekologiczne węgierskie pikle, ekologiczne mięso, kiełbasy, salami, warzywa i owoce, zboża, wino i palinkę.

Targi Natura Food już w ten weekend - fot. facebook.com/NATURAFOOD

W trakcie Targów Natura Food odbędą się konkursy kulinarne oraz konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków. Urząd Marszałkowski zorganizuje też warsztaty dla szefów kuchni i pokazy kulinarne. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. W niedzielę odbędą się warsztaty kulinarne dla maluchów, które poprowadzi znany z telewizji Kuchnia+ i programu Top Chef Grzegorz Łapanowski. Dodatkowo działało będzie przedszkole targowe Edkoludek. W ramach Targów odbędą się też wydarzenia towarzyszące trwającemu w Łodzi Festiwalowi Kawy.

Targi Natura Food już w ten weekend - fot. facebook.com/NATURAFOOD

Targi Natura Food potrwają od piątku 11 października do niedzieli 13 października. Szczegółowy program wydarzenia znaleźć można na stronie www.naturafood.pl.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...