Targi Natura Food już w ten weekend - fot. facebook.com/NATURAFOOD

Już jutro w Centrum Konferencyjno–Wystawienniczym MTŁ rozpocznie się szósta edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej Natura Food.

To prawdopodobnie największa i najważniejsza tego typu impreza w Polsce. Poprzednie edycje gromadziły setki wystawców i tłumy zwiedzających zainteresowanych bioproduktami, ekożywnością, produktami regionalnymi i tradycyjnymi. Również w tym roku swoją ofertę zaprezentują rolnicy, producenci, przetwórcy i dystrybutorzy żywności wysokiej jakości zarówno z kraju jak i z zagranicy. W tym roku szczególne miejsce przewidziano dla kilkudziesięciu wystawców z Węgier – kraj ten jest bowiem oficjalnym Partnerem wydarzenia. Odwiedzający będą mieli zatem możliwość kupić tradycyjne ekologiczne węgierskie pikle, ekologiczne mięso, kiełbasy, salami, warzywa i owoce, zboża, wino i palinkę.

Targi Natura Food już w ten weekend - fot. facebook.com/NATURAFOOD

W trakcie Targów Natura Food odbędą się konkursy kulinarne oraz konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków. Urząd Marszałkowski zorganizuje też warsztaty dla szefów kuchni i pokazy kulinarne. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. W niedzielę odbędą się warsztaty kulinarne dla maluchów, które poprowadzi znany z telewizji Kuchnia+ i programu Top Chef Grzegorz Łapanowski. Dodatkowo działało będzie przedszkole targowe Edkoludek. W ramach Targów odbędą się też wydarzenia towarzyszące trwającemu w Łodzi Festiwalowi Kawy.

Targi Natura Food już w ten weekend - fot. facebook.com/NATURAFOOD

Targi Natura Food potrwają od piątku 11 października do niedzieli 13 października. Szczegółowy program wydarzenia znaleźć można na stronie www.naturafood.pl.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...