Tawerna Thestylacja Rumu

W podwórku przy Piotrkowskiej 79 ruszył nowy lokal, w którym przy dźwiękach szant i muzyki na żywo będzie można napić się piwa i rumu oraz zjeść świeżą rybę.

Tawerna Thestylacja Rumu drzwi dla pierwszych gości otworzyła dzisiaj. Jak sugeruje sama nazwa, miejsce to utrzymane jest w morskich i żeglarskich klimatach. Będzie tu zatem można wpaść na kufel zimnego piwa, ale także na szklaneczkę rumu lub jeden z przygotowywanych na jego bazie drinków. A wybór ich ma być szeroki, do czego również zobowiązuje nazwa.

Alkohol to jednak nie wszystko, co Tawerna ma do zaoferowania. Dla gości przygotowano dosyć szeroką, jak na pub, ofertę kulinarną, której wyróżnikiem mają być dania ze świeżych ryb. W stałej ofercie dostępne będą smażone pstrągi, tołpygi, karpie i jesiotry z hodowli w Pęczniewie. Oprócz nich w menu znajdziecie też 15 rodzajów pizzy i 7 rodzajów sałatek – wszystkie charakterem i składem odpowiadające morskim klimatom, królującym w lokalu. Wszystko, łącznie z alkoholami oferowane będzie w „dobrych cenach dla studenckiej braci”, jak mówi właściciel.

Thestylacja Rumu swoją ofertę uzupełni o sporo ciekawych wydarzeń, atrakcji i promocji. W pubie zagrać można w dartsy, bilard czy gry planszowe, które dla studentów w każdy poniedziałek dostępne będą nieodpłatnie. To jeden z elementów Tygodniowego Rozkładu Rejsów, czyli ofert specjalnych, w ramach których we wtorki odbywały będą się tutaj promocje piwa, w środy pokazy filmów żeglarskich i promocje pizzy, a w czwartki promocje nowych potraw i drinków na bazie rumu. Piątki i soboty to weekendowe żeglowanie przy piwie, a w niedziele w Tawernie zorganizować można rodzinny obiad czy okolicznościową imprezę. Natomiast przez cały tydzień, do każdego Tyskomatu, czyli 10 piw dostaniecie pizzę gratis.

W Tawernie będzie też można posłuchać muzyki na żywo. Pierwszy koncert odbędzie się już w najbliższy wtorek. Niebawem ruszy też sporych rozmiarów ogródek, który ma ożywić podwórko przy Piotrkowskiej. Najświeższych informacji o ofercie Tawerny Thestylacja Rumu szukajcie na Facebooku.

Tawerna Thestylacj Rumu
Ul. Piotrkowska 79 (w podwórku)
facebook.com/tawerna.thestylacjarumu

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...