Urban Summer Festival

W najbliższą sobotę na terenie WI-MY odbędzie się Urban Summer Festival – wielka impreza łącząca świat mody z jedzeniem. Rozmach tego wydarzenia jest imponujący.

Sobotni festiwal odbędzie się na 8000 m2 pofabrycznych hal kompleksu WI-MA przy ulicy Piłsudskiego. Wszystko wskazuje na to, że każdy z tych metrów będzie doskonale zagospodarowany, bo ilość przygotowanych na ten dzień atrakcji jest nie do ogarnięcia.

Urban Summer Festival

Impreza podzielona jest na strefy tematyczne. Będiecie mogli odwiedzić m.in. Fashion District ze 150 markami oraz projektantami z całej Polski, Strefę Urban prezentująca sztukę ulicy, Strefę Kids dla najmłodszych, a także Strefę Alternatywną czy Beauty Zone. W każdej czeka na was mnóstwo atrakcji – warsztaty graffiti, mini skatepark, koncerty muzyki alternatywnej, pokazy kaskaderskie, warsztaty upupcyklingu i produkcji własnych kosmetyków, warsztaty charakteryzacji filmowej i stylizacji pin-up, sesje zdjęciowe i naprawdę wiele innych.

Nas jednak najbardziej interesuje oczywiście strefa z jedzeniem, czyli Street Food Bazaar. Zaprezentuje się w niej ponad 20 food trucków z całej Polski oraz kilkanaście stoisk gastronomicznych – głównie łódzkich restauracji i kawiarni. Daniami z ich oferty zajadać można się w Relax Zone, w której z 24 ton piasku usypana będzie plaża z leżakami i parasolami.

Urban Summer Festival

Impreza zakończy się pokazami etiud realizowanych przez studentów PWSFTviT wyświetlanch w kinie plenerowym. Po nich organizatorzy zapraszają na afterparty, które odbędzie się w podwórku klubu DOM i Spaleni Słońcem w OFF Piotrkowska, gdzie odbędzie się impreza silent disco, czyli tańce w rytm muzyki płynącej z słuchawek, której nie słyszy nikt poza wami (i innymi posiadaczami słuchawek rzecz jasna).

Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 10.00 i potrwa do 18.30. Pokazy kina plenerowego startują o 20.00, a afterparty w klubie DOM o 21.00. Listę wszystkich wystawców gastronomicznych znajdziecie na mapce poniżej, a szczegółowych informacji na temat wydarzenia szukajcie na www.urban-festival.pl oraz na Facebooku.

Urban Summer Festival

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...