fbpx

Urban Summer Festival w OFF Piotrkowska

W najbliższy weekend odbędzie się w Łodzi piata już edycja imprezy Urban Summer Festival. Wydarzenia łączy modę, design, rękodzieło i oczywiście jedzenie uliczne.

Pierwsza edycja Urban Summer Festival odbyła się latem 2014 roku. Przyciągnęła setki wystawców i tłumy gości i dała początek cyklicznemu wydarzeniu, które w najbliższy weekend odbędzie się po raz piąty. Tym razem festiwal mody, designu, rękodzieła i jedzenia ulicznego zawita do strefy OFF Piotrkowska.

W sobotę i niedzielę, 28 i 29 maja, na terenie dawnej fabryki Ramischa spotkają się kreatywni twórcy oraz miłośnicy ich pracy i dobrego jedzenia. Impreza podzielona będzie na osiem stref tematycznych: akcesoria, bielizna, design, książki, moda, rękodzieło, warsztaty i oczywiście gastro sfera.

Nas najbardziej interesuje ta ostatnia i to do jej odwiedzenia zachęcamy. Będziecie tu mieli okazję spróbować wyszukanych dań przygotowanych przez twórców i właścicieli popularnych food trucków. Zjecie tu zatem burgery – również wegańskie, kanapki, niemieckie kiełbasy, lody, kołacze i inne słodkości. Pojawią się stoiska z piwem, napojami energetycznymi i oczywiście kawą.

Impreza potrwa w sobotę i niedzielę od godziny 11.00 do 19.00. Możecie się też wybrać na Urban Summer Afterparty – imprezę, która odbędzie się w klubie DOM w sobotę o 21.00.

Podobne posty

Oto 13 restauracji, w których poczujecie jesienny klimat. Aromatyczne, rozgrzewające i otulające ...
Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...