Nasz Klub Kolacyjny „Przy Stole” zadebiutował podczas zeszłorocznej edycji festiwalu Jemy w Łodzi Food Fest. Teraz powraca z bardzo wyjątkową edycją urodzinową, podczas której spotkamy się na jedynej w swoim rodzaju kolacji wietnamskiej.

Klub Kolacyjny Jemy w Łodzi „Przy Stole” powraca

Pomysł klubu kolacyjnego chodził za nami od dłuższego czasu i w końcu udało się go zrealizować jesienią zeszłego roku. Spotkaliśmy się w restauracji Hamra, gdzie przy wspólnym stole zastawionym jedzeniem, pochodzący z Libanu Alan Iskander opowiadał o swoim kraju i jego kuchni.

Przy Stole - klub kolacyjny Jemy w Łodzi

Niestety później pandemiczny lockdown pokrzyżował nam plany kolejnych kolacji, ale teraz mamy idealną okazję, żeby wrócić do tych pysznych spotkań. Jemy w Łodzi obchodzi w tym roku 10. urodziny, a to idealna okazja do ucztowania.

Wietnamski wieczór z Lilly Tran

Tym razem zaprosimy was na wietnamską ucztę. Na kolejną edycję Klubu Kolacyjnego wybrałyśmy bliską naszym sercom i podniebieniom restaurację wietnamską Pho by Lilly Tran. Lilly – pochodząca z Wietnamu szefowa kuchni i właścicielka restauracji przygotuje dla nas kolację w domowym, wietnamskim stylu. Spróbujecie dań, jakich na co dzień nie znajdziecie w menu lokalu, ale specjalną atrakcją będzie udział Lilly w kolacji.

Usiądziemy przy wspólnym stole, a Lilly opowie nam o więcej o kuchni Wietnamu i zwyczajach związanych z jedzeniem. Posłuchamy też o różnicach w tym, jak jedzą Wietnamczycy i Polacy i o tym, co oznacza jedzenie w wietnamskiej kulturze i jaki ma związek z religią. Kolacja odbędzie się w formule wspólnego spotkania przy stole zastawionym jedzeniem i ucztowania w wietnamskim stylu i będzie okazją do wspólnych rozmów o jedzeniu i nie tylko.

Rezerwacja miejsc na Klub Kolacyjny

W wietnamskiej kolacji weźmie udział 20 osób, a bilety na wydarzenie w cenie 99 zł od osoby możecie kupować w sklepie na naszej stronie. Bilet obejmuje jedzenie i napoje bezalkoholowe.

Miejsce: Pho by Lilly Tran, Piotrkowska 80
Termin: 2 sierpnia 2021 r., godzina 18.00
Liczba miejsc: 20
Bilety: 99 zł/os. zamówić można TUTAJ

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...