fbpx

Niebostan

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak wydarzeń w łódzkich lokalach. Oto, co planują na najbliższe dni.

Jeszcze dziś

O 18.00 Zbożowa zaprasza na swoje pierwsze urodziny. Ponieważ piątek stoi tu pod znakiem „All you can eat”, dziś ucztować można podwójnie. Na stołach zagoszczą dania zbożowe, promocyjna cena uczestnictwa wynosi 19 zł i obejmuje także urodzinową lampkę wina. Dodatkowo o 20.00 możecie liczyć na poczęstunek tortem marchewkowym. Wszystkiego najlepszego od ekipy JwŁ!

Po torcie zdążycie jeszcze na koncert o 21.00 w ramach akcji „Bawełna rozgrzewa Łódź”. Tym razem na scenie wystąpi zespół Wowa z Charkowa.

W weekend

Weekend najlepiej rozpocząć wegańskim śniadaniem w Niebostanie. O 12.00 zgłaszamy się na miejsce (najlepiej z własnym wegańskim daniem), ucztujemy i zbieramy kasę na  Schronisko w Korabiewicach. Wstęp wolny, składki – co łaska.

MITMI

Po śniadaniu lecimy do MITMI restobar, które świętować będzie zwycięstwo w plebiscycie Jemy w Łodzi na najlepszą restaurację otwartą w 2013 roku. Ci, którzy oddali swe głosy (ale nie tylko) przez cały weekend mogą wznosić toasty grzanym cydrem oraz skosztować słodkiej niespodzianki, czyli autorskiej wariacji na temat zabaglione.

Kulinarni poszukiwacze przygód mogą też w sobotę i niedzielę wyskoczyć z MITMI i po sąsiedzku wpaść na dania z krokodyla do MEG MU. Przy okazji – jedliście kiedyś krokodyla? Ja może we wczesnym dzieciństwie, ale jakoś nie pamiętam smaku:)

MEG MU

W kolejnych dniach:

3 lutego – warsztaty z wykonywania własnych kosmetyków W te pędy
4 lutego – Jak zrobić cudaki z papieru (dla dzieci) W te pędy
23 lutego – 5 przemian i dietetyka tradycyjnej medycyny Chińskiej Miejska Kuchnia Roślinna

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...