Piotrkowska 89

Lokale z podwórka Piotrkowskiej 89 zjednoczyły siły i w sobotę zapraszają na wyjątkową, wspólną imprezę. Darmowe degustacje, prezentacja menu Ślepego Maksa, muzyka na żywo – sami zobaczcie, co jeszcze przygotowano.

Premiera karty Ślepego Maksa, grill w Palecie Bieli, wine party w Jak pragnę wina, degustacja w House of sushi, a do tego atrakcje pozakulinarne: prezentacja ekstrawaganckich nakryć głowy i Volvo XC60. Warto odwiedzić Piotrkowską 89 już o 17.00 – dwie pierwsze godziny imprezy będą stały pod znakiem darmowych degustacji, ale oczywiście wydarzenie nie skończy się tak szybko. Zabawa przy kubańskich rytmach potrawa tu przynajmniej do północy. Oto szczegóły plan na sobotnią noc.

Jak pragnę wina

Jeżeli dawno nie odwiedzaliście Piotrkowskiej 89, powinniście nadrobić zaległości i odkryć to miejsce na nowo. Wiele się tu zmieniło. Najbardziej gorącym wydarzeniem jest otwarcie Ślepego Maksa (tu znajdziecie artykuł na jego temat). Restauracja zaczęła przyjmować gości dziś po południu, ale oficjalną imprezę zaplanowała właśnie na sobotę. O 17.00 przywita was grill i suto zastawiony stół bankietowy. Do 19.00 będzie tu można za darmo spróbować dań, które na co dzień będą serwowane w lokalu, na przykład łódzkiego żuru, kurzych udek w cymesie czy polików wołowych (przez resztę wieczoru dania będą dostępne w promocyjnych cenach).

Jak pragnę wina

Po sąsiedzku Jak pragnę wina rozpocznie wieczór darmową degustacją musującego trunku. Planowany na późniejsze godziny festiwal białego wina również nie zrujnuje waszych kieszeni – kieliszek Prosecco, Rieslinga czy Chardonnay będzie kosztował jedynie 5 zł. Do tego specjalny pokaz sommelierski, konkursy, świetnie komponujące się z winem zakąski i degustacja oliw – szczegółowy opis atrakcji znajdziecie tutaj.

House of sushi

Kolejny z lokali Piotrkowskiej 89, House of Sushi, ugości przybyłych Philadelphia Rolls na musie truskawkowym, zaś Paleta Bieli zadba zarówno o stronę kulinarną, jak i muzyczną oprawę wydarzenia. W sobotę na ruchomej platformie stanie DJ Matys i poprowadzi imprezę w rytmie Cuba Libre. Na dobry początek Paleta Bieli zaserwuje zdrowe koktajle i dania z grilla, a gdy atmosfera stanie się naprawdę gorąca, gości schłodzą koktajle na bazie rumu (w sobotę do dwóch drinków Cuba Libre albo Cubana Mojito otrzymacie trzeci gratis). Muzyka przy Piotrkowskiej rozbrzmiewać będzie już od początku, ale kulminacyjny moment planowany jest na 22.00, kiedy to we wszystkich lokalach rozpocznie się after party.

Paleta BieliPodwórko z armatą ma jeszcze jednego nowego lokatora, tym razem spoza branży gastronomicznej – butik z modą damską od Aleksandry Kmiecik i ekstrawaganckimi nakryciami głowy Galique. W sobotę będzie można odwiedzić to kreatywne miejsce poza standardowymi godzinami pracy, a także zamówić przygotowywany na indywidualne zamówienie, oryginalny kapelusz. Gdy panie będą mierzyły ciuchy, panowie będą mogli „przymierzyć” się zaś do nowego Volvo XC60, które również odwiedzi w sobotę Piotrkowską 89.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...