Sushi Kushi

Jak już wiecie, Sushi Kushi świętuje swoje pierwsze urodziny. Poza promocjami dla klientów szykuje również wyjątkową imprezę z tej okazji. Mamy jedno zaproszenie do rozdania, więc zachęcamy do udziału w konkursie, który pozwoli je zdobyć.

Jeśli kochacie sushi, a do tego macie wolne popołudnie 5 grudnia (czwartek, godz. 18.30) koniecznie powinniście wystartować w naszym konkursie. Zwycięzca weźmie udział w wyjątkowym spotkaniu organizowanym przez Sushi Kushi.  Pretekstem do świętowania są urodziny, ale też otwarcie trzech kolejnych lokali oraz wystawa niezwykłych prac inspirowanych tematem sushi.

Co ważne, uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko skosztować rolek z nowego menu Sushi Kushi, ale także samodzielnie je przygotować pod okiem doświadczonego (i cierpliwego) sushimastera. Będą rozmowy o kuchni japońskiej, degustacja, mini warsztaty fotograficzne i wystawa oryginalnych fotografii.

Sushi Kushi

Za stronę artystyczną spotkania odpowiadają dwie łódzkie artystki: Justyna Ejsmont i Dominika Tępińska. Dziewczyny zaprezentują cykl zdjęć przedstawiających charakteryzacje i makijaże inspirowane tematem kuchni japońskiej autorstwa Małgorzaty Jakubowskiej oraz wprowadzą gości w tajniki fotografii kulinarnej.

Już wiecie, że impreza jest grzechu warta, teraz szczegóły naszego konkursu.

Zaproszenie zdobędzie osoba, która w najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób złoży życzenia urodzinowe Sushi Kushi.

Na odpowiedzi czekamy do niedzielnej północy, w poniedziałek ogłosimy, kto został szczęśliwym zwycięzcą. Maile przesyłajcie na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Powodzenia!

WYNIKI KONKURSU

Zwyciężczynią naszego konkursu została Michalina Sobczak. Serdecznie gratulujemy i w imieniu Sushi Kushi dziękujemy za piękne życzenia. Szczegóły odnośnie imprezy przekażemy drogą mailową.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...