restauracja vapianoLada moment przed włoską restauracją stanie letni ogródek, a w menu pojawią się szparagi, ale na razie trwa jeszcze podsumowanie pierwszych miesięcy działalności. Z tej okazji restauracja przygotowała dla was specjalny konkurs – do wygrania voucher o wartości 100 zł!

 

restauracja vapiano

Na początek coś dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji odwiedzić Vapiano w Sukcesji. Łódzka restauracja należy do międzynarodowej sieci – 170 lokali na świecie łączą wspólne dania i elementy wystroju, spośród innych tak dużych marek wyróżnia zaś to, że wszystkie dania przygotowywane są na miejscu ze świeżych składników. W Vapiano króluje kuchnia włoska, ze świeżymi makaronami na czele. Poza pastami zjecie tu także pizzę na cienkim cieście, sałatki, włoskie specjalności, takie jak risotto czy lasagne, dania główne no i oczywiście desery. Do klasyki (tiramisu czy panna cotty) dołączył ostatnio tort bezowy – jego recepturę przygotował jeden z pracowników łódzkiej restauracji.

restauracja vapiano

W tygodniu do Vapiano częściej wpadają studenci pobliskiej Politechniki, weekendy bezapelacyjnie należą do rodzin. Nic dziwnego – rzadko które miejsce jest tak przygotowane na przyjęcie najmłodszych gości. W menu pizza w kształcie misia, rybki i królika, a do sosu pomidorowego makaron w kształcie samolotów. Restauracja wspiera Helios w organizacji kinowych poranków, współpracuje z  piłkarską szkółką AC Milanu, a w weekendy zaprasza na specjalne atrakcje. W każdą sobotę i niedzielę na dzieciaki czeka w Vapiano animatorka (między godz. 13.00 a 18.00), zaś między 11.00 a 13.00 mali kucharze mogą przygotować własne danie podczas warsztatów pizzy (udział bezpłatny).

 restauracja vapiano

Nie każdy wie, że Vapiano można nie tylko odwiedzić osobiście, ale również zamówić jedzenie na wynos – dania odbiera się samodzielnie lub z dostawą na miejsce korzystając z portalu Pyszne.pl. Zanim restauracja zdecydowała się na rozszerzenie usług, dopracowała formę dostawy, która zapewniałaby odpowiednio wysoką jakość. Specjalnie dla sieci zostały zaprojektowane pojemniki, w których w oddzielnych częściach zapakowany jest sos i makaron. Co ważne, opakowania te można bezpiecznie wsadzić do mikrofalówki, a nawet umyć w zmywarce.

restauracja vapiano

Każdego dnia Vapiano można odwiedzić między godziną 10.00 a 22.00 (Sukcesja czynna jest godzinę krócej, ale do restauracji wchodzi się też z zewnątrz). Lokal już nie może doczekać się cieplejszych dni – wówczas rozstawiony zostanie ogródek letni, w planie jest również wydłużenie godzin pracy oraz organizacja letnich koncertów i eventów. Was do Vapiano zapraszamy bez względu na pogodę, a jeden ze szczęśliwców pójdzie tam z zaproszeniem o wartości 100 zł. Zdobędzie je zwycięzca konkursu, czyli osoba która prześle:

 Najciekawszy przepis na danie z makaronem

Na odpowiedzi czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl do północy dnia 5 kwietnia 2017 roku (środa). W mailu, poza odpowiedzią, prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Czekamy na wyjątkowo smaczne i niebanalne przepisy – możliwe, że te najciekawsze trafią nawet do oferty Vapiano.   

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...