Kto ma ochotę dobrze i oszczędnie zacząć dzień? Od poniedziałku do piątku w Len i Bawełna płacicie za kawę, a śniadanie tygodnia kupujecie za jedną złotówkę.

Len i Bawełna

Jak dobrze zacząć tydzień – najlepiej fajnym jedzeniem. W Len i Bawełna na Offie mamy przepiękne wnętrze (zawsze) a dziś na stole pyszne naleśniki z konfiturą śliwkową i kremem makowym oraz cappuccino, a to wszystko za jedyne 11 zł. Restauracja właśnie wystartowała z akcją śniadań za złotówkę. Zasada jest prosta – płacicie za dowolną kawę i jecie śniadanie tygodnia za 1 zł. Tak, tylko za złotówkę i nie ma tu żadnego haczyka. Tak, nawet jak kupicie espresso (w tym przypadku śniadaniowy zestaw będzie kosztował zaledwie 9 zł!). Tak, do herbaty też dostaniecie 🙂

Len i Bawełna

W tym tygodniu tytułowym śniadaniem są naleśniki na słodko – będą dostępne od dzisiaj do piątku, w następny poniedziałek będzie już na was czekała nowa propozycja. A co z resztą śniadań? Tu również obowiązuje promocja, tylko odwrotna. Do każdej pozycji z porannego menu możecie zamówić kawę za 1 zł (tak, herbatę też). Sprawdzamy, co więc można zjeść w Len i Bawełna od samego rana. Menu otwiera owsianka na mleku z bakaliami i świeżymi owocami (17 zł), oczywiście nie mogło zabraknąć też jajek. Za jajecznicę z 3 jaj zapłacicie 17 zł, w cenie możecie do niej wybrać jeden dodatek (do wyboru bekon, szynka, pieczarki, cebulka lub szczypior), w menu znajdziecie też jajko w koszulce na grzance z łososiem marynowanym w cytrusach (21 zł).

Len i Bawełna

Dobra wiadomość dla fanów słodkich śniadań – naleśniki są dostępne zawsze, na co dzień z nadzieniem twarożkowym i musem na bazie malin i truskawek. Do tego polska wariacja na temat angielskiego śniadania, czyli zestaw dwóch kiełbasek i kaszanki z jajkiem sadzonym, grillowaną pieczarką i pomidorem (kaszanka jest świetna i bardzo do niej namawiam, ale jeśli za nią nie przepadacie możecie wymienić na dodatkową kiełbaskę) oraz sałatka z wędzoną makrelą. Wiem, że niektórzy mogą mieć wątpliwości co do wędzonej ryby na śniadanie, ale ja po spróbowaniu nie mam już żadnych, ponieważ wszystko wynagradza jej smak i struktura (polecam jednak z herbatą, nie kawą 🙂 ).

Len i Bawełna

Podsumowując: śniadanie w Len i Bawełna zjecie każdego dnia od 9.00 do 12.00, ale promocje obowiązują od poniedziałku do piątku. Śniadanie tygodnia w cenie 1 zł przy zakupie napoju, napój za 1 zł do pozostałych śniadań. Jecie jeszcze w domu czy już jesteście na Piotrkowskiej?

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...