fbpx

Restauracja Ganesh fot. Maciej Kulig

Tour de Ganesh to nazwa letniej promocji, która trwa przez całe lato w indyjskich restauracjach sieci Ganesh. Biorąc w niej udział macie szansę na wygranie m.in. dożywotniej zniżki w wysokości 50% na jedzenie w restauracjach.

Wywodząca się w Łodzi sieć restauracji Ganesh liczy obecnie dziewięć lokali znajdujących się w pięciu miastach – Łodzi, Warszawie, Płocku, Gdańsku i Krakowie. Marka postanowiła wykorzystać to organizując letnią promocję, w której zadaniem uczestników jest odwiedzenie jak największej liczby lokali w trakcie podróży po kraju. Każdy obiad w jednej z restauracji Ganesh potwierdzany jest specjalnym stempelkiem na konkursowej wizytówce – im więcej stempelków tym większa szansa na zdobycie nagród. A do wygrania są darmowe drinki, miesięczne abonamenty na lunche, a także karty rabatowe, w tym nagrody główne w postaci bezterminowych 50-procentowych zniżek do wszystkich restauracji.

Restauracja Ganesh fot. Maciej Kulig

Goście restauracji Ganesh z Łodzi mają wyjątkowe szczęście, bo do zdobycia nagród pierwszego stopnia wystarczy wizyta już w trzech restauracjach, czyli dokładnie tylu, ile działa w naszym mieście. Dodatkową zachętą do odwiedzin jest rabat w wysokości 30%, które uczestnicy zbierający stempelki otrzymywali będą podczas odwiedzin w kolejnych restauracjach. Aby rozpocząć swój udział w Tour de Ganesh wystarczy wybrać się do dowolnego lokalu sieci i po zjedzonym posiłku poprosić obsługę o konkursową wizytówkę i pierwszy stempelek. A potem w drogę do kolejnej restauracji.

Promocja potrwa do końca września i do tego czasu można zbierać stempelki. Szczegóły akcji i jej regulamin znajdziecie na stronie www.tourde.ganesh.pl

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...