Restauracja Ganesh fot. Maciej Kulig

Tour de Ganesh to nazwa letniej promocji, która trwa przez całe lato w indyjskich restauracjach sieci Ganesh. Biorąc w niej udział macie szansę na wygranie m.in. dożywotniej zniżki w wysokości 50% na jedzenie w restauracjach.

Wywodząca się w Łodzi sieć restauracji Ganesh liczy obecnie dziewięć lokali znajdujących się w pięciu miastach – Łodzi, Warszawie, Płocku, Gdańsku i Krakowie. Marka postanowiła wykorzystać to organizując letnią promocję, w której zadaniem uczestników jest odwiedzenie jak największej liczby lokali w trakcie podróży po kraju. Każdy obiad w jednej z restauracji Ganesh potwierdzany jest specjalnym stempelkiem na konkursowej wizytówce – im więcej stempelków tym większa szansa na zdobycie nagród. A do wygrania są darmowe drinki, miesięczne abonamenty na lunche, a także karty rabatowe, w tym nagrody główne w postaci bezterminowych 50-procentowych zniżek do wszystkich restauracji.

Restauracja Ganesh fot. Maciej Kulig

Goście restauracji Ganesh z Łodzi mają wyjątkowe szczęście, bo do zdobycia nagród pierwszego stopnia wystarczy wizyta już w trzech restauracjach, czyli dokładnie tylu, ile działa w naszym mieście. Dodatkową zachętą do odwiedzin jest rabat w wysokości 30%, które uczestnicy zbierający stempelki otrzymywali będą podczas odwiedzin w kolejnych restauracjach. Aby rozpocząć swój udział w Tour de Ganesh wystarczy wybrać się do dowolnego lokalu sieci i po zjedzonym posiłku poprosić obsługę o konkursową wizytówkę i pierwszy stempelek. A potem w drogę do kolejnej restauracji.

Promocja potrwa do końca września i do tego czasu można zbierać stempelki. Szczegóły akcji i jej regulamin znajdziecie na stronie www.tourde.ganesh.pl

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...