Spędzacie majówkę w mieście? Nie obawiajcie się nudy! W tym roku zaprosimy Was na majówkowy Sushi Weekend, do którego dołączy kilkanaście restauracji z Łodzi i okolic. 

Wiemy, że lubicie brać udział w naszych kulinarnych wydarzeniach. Każdego roku przygotowujemy dla was aż 7 tematycznych festiwali! Tym razem postanowiłyśmy dorzucić do nich dwa bonusy w krótszej formie. 
Zarówno nam jak i wam brakowało wydarzeń skupiających się na dwóch mega ważnych gastro tematach. Po pierwsze sushi, po drugie dania wege! Chętnych na nie nie brakuje, a rzucając te dwa hasła restauracje mogą puścić wodze fantazji i przygotować mnóstwo kreatywnych kompozycji. Dlatego razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń i firmą Glovo już teraz możemy zaprosić was na najbliższe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 3-5 maja, właśnie wtedy w Łodzi rządzić będzie sushi w najróżniejszych postaciach. 

Od 3 do 5 maja jemy sushi

Już spływają do nas pierwsze zgłoszenia. Nie chcemy wam zbyt wiele zdradzać, ale wszystko wygląda bardzo apetycznie, a brzmi jeszcze lepiej. Będą sushi hot-dogi, wyjątkowe sety nigiri, propozycje wegańskie, rolki wypełnione naprawdę na bogato, a także sushi z wykorzystaniem sezonowych produktów – choćby z królującymi teraz szparagami. Będzie orzeźwiająco, chrupiąco, pikantnie, a nawet światowo np. sushi z włoskim akcentem. Możliwości jest naprawdę wiele! Wszystkich propozycji będziecie mogli spróbować na miejscu w restauracjach, ale też zamówić je na wynos. Partnerem Sushi Weekendu jest firma Glovo, która zadba o dostarczenie specjalnych rolek i już przygotowuje atrakcyjne promocje. Pełną listę uczestników wydarzenia i ich sushi poznacie w przyszłym tygodniu. Dołączajcie do naszego wydarzenia, a z pewnością nic nie umknie waszej uwadze.

Zapraszamy do udziału!

Jesteś restauratorem i chcesz dołączyć do wydarzenia? Wystarczy, że przygotujesz specjalne sushi, które nie jest dostępne w stałym menu lokalu. Może to być rolka, ale niekoniecznie, ważne, aby trzymać się tematu sushi. Pamiętaj, że najbardziej kreatywne propozycje cieszą się największym powodzeniem. Zgłoszenia przyjmujemy na adres jemywlodzi@gmail.com, czekamy na nie do czwartku (25. kwietnia 2024r.). Formularz zgłoszeniowy i regulamin udziału znajdziesz tutaj.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...