Weki wypieki

Kochasz piec ciasta, a półki twojej spiżarni uginają się pod ciężarem jesiennych przetworów? Podziel się swoimi przepisami i spróbuj przysmaków przygotowanych przez innych.

W najbliższą sobotę (26 października) Fundacja 4Future zaprasza na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Weki wypieki”. Spotkanie odbędzie się w Centrum Fifty Fifty (Al. Kościuszki 39) w godz. 11.00 – 14.00. Aby wziąć w nim udział wystarczy … przygotować coś dobrego do jedzenia.

Sobotnie spotkanie to okazja, by pochwalić się własnymi kulinarnymi dokonaniami, spróbować wypieków i przetworów przygotowanych przez innych, wzbogacić zeszyt z przepisami o nowe pomysły i inspiracje a może również zgarnąć nagrodę w konkursie na najlepszy smakołyk „Weków wypieków”.

Jeśli planujecie udział, mamy dla was garść technicznych informacji. Organizator przygotowuje stoły, na których będziecie mogli wystawić swoje ciasta, ciasteczka czy przetwory. Dostaniecie również etykiety, na których należy wpisać nazwy poszczególnych produktów. Aby ułatwić wymianę przepisów, prześlijcie swoje propozycje na adres magdalena.gaj@4future.org.pl – zostaną zebrane wraz z innymi, a następnie udostępnione na stronie Centrum oraz rozesłane do uczestników drogą mailową.

Poza wspólnym ucztowaniem i konkursem, dodatkową atrakcją będą degustacje przygotowane przez Bistro Zaraz Wracam i sklepo-kawiarnię Tubajka. Jeżeli chcielibyście zasięgnąć bliższych informacji, dzwońcie do Magdy Gaj-Nowickiej (tel. 797 325 029). Udanej zabawy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...