Wieczór z whisky w restauracji Kolory Wina fot. facebook.com/nobohotel

W najbliższy piątek, w restauracji Kolory Wina w NoBo Hotel odbędzie się Wieczór z Whisky, czyli spotkanie, którego nie może przegapić żaden miłośnik jakościowych, mocnych trunków. W naszym konkursie wygrać możecie dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Spotkanie skoncentrowane będzie wokół tematu doboru jedzenia do whisky, co oznacza, że jego uczestnicy będą mieli okazję spróbować nie tylko whisky, ale także pysznego jedzenia. Komentowaną degustację szkockiego trunku poprowadzi Roman Sosiński – Prestige Brand Ambassador firmy Diageo Polska, dystrybutora alkoholi.

Wieczór z whisky w restauracji Kolory WinaPodczas Wieczoru z Whisky spróbować będzie można trzech gatunków blended scotch whisky Johnnie Walker i trzech single malt Singleton of Dufftown. Do każdej dobrany zostanie odpowiedni poczęstunek – od owocowej espumy z miodowo-różanym jabłkiem, poprzez wędzonego łososia z puree perfumowanym wanilią aż po puree z czarnej porzeczki zamknięte w brzoskwini i okryte papierem z gruszki.

Wieczór z Whisky rozpocznie się w piątek, 5 kwietnia o godzinie 19.00. Koszt udziału wynosi 120 zł/os. Szczegółowe informacje, program i menu wydarzenia znajdziecie tutaj.

KONKURS!

My mamy dla was dwuosobowe zaproszenie na ten niezwykły wieczór! Aby je wygrać wystarczy wysłać do nas maila z odpowiedzią na pytania, dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy podarować zaproszenie na Wieczór z Whisky i kogo zabierzesz ze sobą? Nagrodzimy najciekawszą wypowiedź.

W mailu podajcie koniecznie swoje imię i nazwisko i swój numer telefonu. Na wasze maile czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl do czwartku 4 kwietnia 2013r., do godziny 22.00. Powodzenia!

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dostaliśmy mnóstwo świetnych zgłoszeń i wybrać zwycięzcę nie było łatwo. Nagroda w postaci dwuosobowego zaproszenia na Wieczór z Whisky wędruje do Magda Wójcicka, której serdecznie gratulujemy i życzymy udanej zabawy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...