fbpx

Wielka Degustacja Sushi

Wizyta w sushi barze to zazwyczaj bolesny kompromis – chciałoby się spróbować wszystkich niezwykle apetycznych i barwnych kompozycji oferowanych w bogatych kartach, ale pojemność żołądka (i nie ukrywajmy – portfela) pozwala zamówić góra dwie rolki i kieliszek wina ze śliwki. Dlatego w najbliższą środę warto wybrać się do House of Sushi na Wielką Degustację Sushi.

Restauracja przygotowała wydarzenie, które umożliwi każdemu miłośnikowi sushi spróbowanie kilkunastu różnych rodzajów tej klasycznej, japońskiej potrawy podczas jednej kolacji. W środę 11 lipca, podczas Wielkiej Degustacji Sushi, każdy gość w cenie 59 zł otrzyma zestaw 16 kawałków maków, z których każdy będzie inną kompozycją smakową. Od łososia, przez krewetki, po węgorza, w tempurze lub sojowym nori, na zimno i gorąco – taka degustacja to doskonała okazja żeby spróbować nowych smaków i poznać ofertę restauracji. Właściciele zapowiadają, że podczas degustacji nie zabraknie też kombinacji sezonowych oraz całkiem nowych smaków.

To druga taka degustacja organizowana przez House of Sushi. Poprzednia cieszyła się dużą popularnością, dlatego restauracja zdecydowała się na powtórkę. Na wydarzenie obowiązuje rezerwacja miejsc i wcześniejsze opłacenie udziału. Można to zrobić w lokalu lub przelewem. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 665 911 091 oraz na Facebooku.

Każdy uczestnik degustacji otrzyma zestaw 16 kawałków różnych rodzajów maków.

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...