Wielkie Święto PizzyJuż tradycyjnie luty będzie stał u nas pod znakiem pizzy. Tym razem szykujemy coś wyjątkowego – możliwe, że największe w Polsce Święto Pizzy.

Już dziś wpisujcie do kalendarza – 9 lutego zacznie się w Łodzi Wielkie Święto Pizzy. Zapraszają Jemy w Łodzi i portal Pyszne.pl, na którym możecie zamawiać jedzenie z dostawą do domu lub pracy – wspólnie pokażemy Polsce, że to nasze miasto jest stolicą włoskiego przysmaku! Przez 10 dni (od 9 do 19 lutego) będziecie mogli odwiedzać festiwalowe pizzerie i restauracje, brać udział w warsztatach i wygrywać zaproszenia do najlepszych miejsc w mieście.

Wielkie Święto Pizzy

Szczegóły zdradzimy już wkrótce, a dziś zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkie łódzkie lokale, które potrafią przygotowywać dobrą, włoską pizzę. Jakie są zasady? Bardzo proste – przesyłacie do nas zgłoszenie z festiwalową pizzą, w którym podajecie jej skład, cenę i zdjęcie. Ma być ona dostępna w sprzedaży podczas całego święta, czyli od 9 do 19 lutego.

Zaskoczcie swoich gości oryginalną i ciekawą kompozycją – to mają być pizze, jakich dotąd nie jadało się w Łodzi!

Poza pizzami zachęcamy do przygotowania specjalnych atrakcji (w szczególności na 9 lutego, czyli Światowy Dzień Pizzy)– mogą to być warsztaty, pokazy, promocje cenowe – wierzymy w waszą kreatywność. Zgłoszenia przesyłajcie na adres kontakt@jemywlodzi.pl, czekamy do 3 lutego (zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia).

Wielkie Święto Pizzy

Kilka dni później czytelnicy poznają wybranych uczestników Wielkiego Święta Pizzy i dowiedzą się, co wyjątkowego przygotowali oni na dziesięć dni z włoskim przysmakiem w roli głównej. Specjalnie dla was przygotujemy festiwalową mapę pizzy, będziemy odwiedzać najlepsze lokale i publikować fotorelacje. W naszych konkursach będziecie mogli też wygrać zaproszenia od Pyszne.pl i łódzkich restauracji i pizzerii. Będzie się działo, a pizza będzie rządziła w mieście! 

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...