Jemy w Łodzi

Minął już rok, odkąd na facebookowym profilu Jemy w Łodzi pojawił się pierwszy, powitalny wpis. Z okazji urodzin mamy dla Was niespodziankę – inaugurację naszej strony internetowej.

Nadal będziemy odwiedzać łódzkie restauracje, pisać o ciekawych miejscach, wydarzeniach i promocjach, jednak strona daje nam dużo większe możliwości. Chcemy, by pełniła ona rolę platformy łączącej restauratorów z miłośnikami dobrego jedzenia. Już niedługo na stronie pojawią się treści o nowym charakterze: kelnerzy zdradzą sekrety swej pracy, kucharze podzielą się ciekawymi przepisami, a goście będą wybierali swoje ulubione lokale.

To początki strony Jemy w Łodzi, prosimy więc o wyrozumiałość, ale równocześnie chętnie poznamy wasze sugestie dotyczące jej zawartości. Piszcie komentarze, recenzje, przesyłajcie zdjęcia i opinie – chcemy, abyście z nami tworzyli JwŁ.

Do współpracy zachęcamy nie tylko gości, ale również restauratorów. Nowe menu, ciekawa promocja, zmiana wystroju wnętrza – informacje o wszystkich wydarzeniach w waszych lokalach przesyłajcie na adres kontakt@jemywlodzi.pl.

Zarówno czytelników, jak i restauratorów zachęcamy do dodawania wpisów do naszej bazy łódzkich restauracji. Z częścią uporaliśmy się sami, jednak wciąż brakuje nam informacji dotyczących flagowych potraw czy udogodnień oferowanych przez restauracje. Wybrane lokale wyróżnimy w dziale Jemy w Łodzi poleca, którego ideą jest stworzenie listy miejsc ciekawych i rekomendowanych przez nas i gości strony.

Aby bardziej uroczyście uczcić nasze urodziny od poniedziałku startujemy z niezwykłym konkursem. Codziennie będziecie mogli wygrać zaproszenia do znanych łódzkich restauracji. House of sushi, TiTi, Gronowalski, Amarant – to tylko niektóre lokale, które gościć będą uczestników naszej zabawy.

Konkurs trwać będzie przez cały miesiąc. Codziennie zadamy Wam inne pytanie, oczywiście wszystkie związane z tematem jedzenia 🙂 Na odpowiedzi będziemy czekać pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl. Nagrody dostaną autorzy najciekawszych wypowiedzi, opublikujemy je również na naszym profilu. Dobrej zabawy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...