Sezon ogródkowy w pełni. Dlatego wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń kolejny raz szukamy najpiękniejszych ogródków restauracji przy Piotrkowskiej. Muszą być zielone, pomysłowe i oryginalne. Zobaczcie kandydatów.

Piotrkowska to najbardziej reprezentacyjna ulica naszego miasta i zawsze nas cieszy, kiedy pięknieje. W sezonie letnim dbają o to restauratorzy, którzy na deptaku rozstawiają swoje ogródki. Od kilku lat jest w nich coraz bardziej zielono i kolorowo. A my, wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń postanowiliśmy docenić te wysiłki i wyróżnić najpiękniejsze ogródki Piotrkowskiej.

Pho by Lilly Tran

Nie pierwszy raz zresztą. W minionych latach wyróżnialiśmy ogródki restauracji Otwarte Drzwi, Pho by Lilly Tran, Cafe Verte (który w tym roku jest przeniesiony ze względu na remont kamienicy), Breadni czy Zjadliwości oraz Boho. Wszystkie one trafiły do finału również w tym roku. Ale mamy łącznie aż 16 finalistów i nadzieję, że ta lista będzie się rozrastać z roku na rok.

Otwarte Drzwi

A na co stawiamy? Przede wszystkim na zieleń. Tej nigdy za dużo. Donice kwiatów, zwłaszcza tych kolorowych są zawsze dużym atutem. Do tego naturalne materiały, jak kamień czy drewno i eleganckie meble. To wszystko rzeczy, na które my zwracamy szczególną uwagę. Ale jesteśmy ciekawi waszych opinii. Zobaczcie ogródki, które wytypowaliśmy do finałowej rywalizacji i dajcie nam znać, które podobają wam się najbardziej. A może przychodzą Wam do głowy inne piękne miejsca? Napiszcie nam w komentarzu na naszym Facebooku.

Najpiękniejsze ogródki Piotrkowskiej

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...