Wydarzenia towarzyszące Jemy w Łodzi Burger Fest

Burgerowe warsztaty, burgerowe tatuaże, burgery filmowe, kolekcjonerskie plakaty i przegląd burgerów wegańskich. W ramach Jemy w Łodzi Burger Fest zaplanowałyśmy dla was świetne akcje towarzyszące.

Burgerowe warsztaty rodzinne w Book&Cook

Cały festiwal to jeden wielki dzień dziecka dla wszystkich miłośników burgerów, ale 1 czerwca przygotowałyśmy coś dla prawdziwych dzieciaków. W studiu kulinarnym Book&Cook odbędą się bardzo wyjątkowe, rodzinne warsztaty burgerowe. Czemu wyjątkowe? Bo dzieciaki z rodzicami przygotują słodkie burgery! W słodkiej, drożdżowej bułeczce, z czekoladowym brownie i sezonowymi owocami. Będzie pysznie i wesoło, bo warsztaty poprowadzi utalentowany i przesympatyczny Adam Kozanecki. Zapisywać możecie się na stronie Book&Cook.

Burgerowe tatuaże ze studiem Hard to Forget

To już coś dla starszych dzieciaków. Od dłuższego czasu dbamy, żeby nasze festiwale były okazją do współpracy z utalentowanymi, łódzkimi artystami. Dlatego w ramach Burger Fest, tatuatoży ze studia Hard to ForgetEwa Sroka, Ania Rozwadowska, Kama, Adam Pawłowski, Eryk i Deyf przygotowali projekty tatuaży inspirowane hambuksami. Wszystkie są piękne i mogą być wasze, a umówmy się, że nie ma piękniejszego wyrazu miłości do jedzenia, niż wytatuowaniu go sobie na skórze. Wzory możecie rezerwować dzwoniąc lub pisząc do studia HTF: 575 333 527 i info@hardtoforget.pl.

Filmowe burgery od Centralnej Gastromachiny

Burgery to żarcie nieomal kultowe i wiele razy pojawiało się w filmach. Jeśli zastanawiacie się jak smakuje Kraboburger z restauracji Pod Tłustym Krabem z kreskówki SpongeBob Kanciastoporty albo czym zachwycił Julesa Winnfielda burger z Big Kahuna w Pulp Fiction, to będziecie mieli okazję to sprawdzić. W czwartek, 3 czerwca w podwórku przy Piotrkowskiej 93, załoga Centralnej Gastromachiny przygotuje dla was trzy filmowe burgery. Będziecie mogli na nie wpaść od 16.00.

Festiwalowy plakat kolekcjonerski

Wspominałyśmy o współpracy z łódzkimi artystami? Wspominałyśmy. Mamy jej drugą odsłonę. Burger Fest to kolejny festiwal, przy którym do współpracy zaprosiłyśmy łódzkiego rysownika. Tym razem naszą festiwalową grafikę przygotował Błażej Kurowski. Plakat jest piękny, a wy możecie powiesić jego kolekcjonerską wersję na swojej ścianie. Plakaty w dwóch rozmiarach dostępne są w sklepie na naszej stronie.

Przegląd wegańskich burgerów

Wegański burger przygotowany na festiwal przez restaurację Plantacja

Zawsze dbamy, żeby na naszych festiwalach nie zabrakło opcji wegańskich. Podobnie jest tym razem – wśród festiwalowych propozycji roślinożercy znajdą naprawdę sporo opcji dla siebie. A my przy tej okazji postanowiłyśmy znaleźć najlepsze łódzkie wege burgery. Dlatego w środę, 2 czerwca spotkamy się na Piotrkowskiej z łódzkimi mięso- i roślino-burgerożercami i spróbujemy hambuksów z wegańskich restauracji. Podzielimy się z wami naszymi opiniami, a wcześniej możecie przesyłać do nas swoje typy burgerów, których powinniśmy spróbować.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...