fbpx

Wydarzenia towarzyszące Jemy w Łodzi Burger Fest

Burgerowe warsztaty, burgerowe tatuaże, burgery filmowe, kolekcjonerskie plakaty i przegląd burgerów wegańskich. W ramach Jemy w Łodzi Burger Fest zaplanowałyśmy dla was świetne akcje towarzyszące.

Burgerowe warsztaty rodzinne w Book&Cook

Cały festiwal to jeden wielki dzień dziecka dla wszystkich miłośników burgerów, ale 1 czerwca przygotowałyśmy coś dla prawdziwych dzieciaków. W studiu kulinarnym Book&Cook odbędą się bardzo wyjątkowe, rodzinne warsztaty burgerowe. Czemu wyjątkowe? Bo dzieciaki z rodzicami przygotują słodkie burgery! W słodkiej, drożdżowej bułeczce, z czekoladowym brownie i sezonowymi owocami. Będzie pysznie i wesoło, bo warsztaty poprowadzi utalentowany i przesympatyczny Adam Kozanecki. Zapisywać możecie się na stronie Book&Cook.

Burgerowe tatuaże ze studiem Hard to Forget

To już coś dla starszych dzieciaków. Od dłuższego czasu dbamy, żeby nasze festiwale były okazją do współpracy z utalentowanymi, łódzkimi artystami. Dlatego w ramach Burger Fest, tatuatoży ze studia Hard to ForgetEwa Sroka, Ania Rozwadowska, Kama, Adam Pawłowski, Eryk i Deyf przygotowali projekty tatuaży inspirowane hambuksami. Wszystkie są piękne i mogą być wasze, a umówmy się, że nie ma piękniejszego wyrazu miłości do jedzenia, niż wytatuowaniu go sobie na skórze. Wzory możecie rezerwować dzwoniąc lub pisząc do studia HTF: 575 333 527 i info@hardtoforget.pl.

Filmowe burgery od Centralnej Gastromachiny

Burgery to żarcie nieomal kultowe i wiele razy pojawiało się w filmach. Jeśli zastanawiacie się jak smakuje Kraboburger z restauracji Pod Tłustym Krabem z kreskówki SpongeBob Kanciastoporty albo czym zachwycił Julesa Winnfielda burger z Big Kahuna w Pulp Fiction, to będziecie mieli okazję to sprawdzić. W czwartek, 3 czerwca w podwórku przy Piotrkowskiej 93, załoga Centralnej Gastromachiny przygotuje dla was trzy filmowe burgery. Będziecie mogli na nie wpaść od 16.00.

Festiwalowy plakat kolekcjonerski

Wspominałyśmy o współpracy z łódzkimi artystami? Wspominałyśmy. Mamy jej drugą odsłonę. Burger Fest to kolejny festiwal, przy którym do współpracy zaprosiłyśmy łódzkiego rysownika. Tym razem naszą festiwalową grafikę przygotował Błażej Kurowski. Plakat jest piękny, a wy możecie powiesić jego kolekcjonerską wersję na swojej ścianie. Plakaty w dwóch rozmiarach dostępne są w sklepie na naszej stronie.

Przegląd wegańskich burgerów

Wegański burger przygotowany na festiwal przez restaurację Plantacja

Zawsze dbamy, żeby na naszych festiwalach nie zabrakło opcji wegańskich. Podobnie jest tym razem – wśród festiwalowych propozycji roślinożercy znajdą naprawdę sporo opcji dla siebie. A my przy tej okazji postanowiłyśmy znaleźć najlepsze łódzkie wege burgery. Dlatego w środę, 2 czerwca spotkamy się na Piotrkowskiej z łódzkimi mięso- i roślino-burgerożercami i spróbujemy hambuksów z wegańskich restauracji. Podzielimy się z wami naszymi opiniami, a wcześniej możecie przesyłać do nas swoje typy burgerów, których powinniśmy spróbować.

Podobne posty

Pamiętacie szaleństwo, gdy się otwierali? Jeżeli dawno nie byliście na Rewolucji, jest do tego ...
Wyselekcjonowana kawa, najlepsi bariści, fajny klimat – oto pięć miejscówek z najlepszą kawą w ...
Własne wędliny, kiełbaski, chleby na zakwasie, maślane i mięciutkie brioche. Wszystko to zjecie na ...