Wygraj zaproszenia do Piazza Cafe

Za oknem piękne słońce, a u nas pierwszy wiosenny konkurs, w którym zgarnąć możecie zaproszenia do Piazza Cafe!

Piazza Cafe to już trzy lokale działające w centrum Łodzi. We wszystkich napić można się kawy, zjeść ciastko albo kanapkę z ciabatty czy tortille, zaś w dwóch restauracjach przy Piotrkowskiej 38 i 134 można spróbować również dań kuchni włoskiej – od przystawek i sałat, po makarony i dania główne. Znajdziecie w nich także ciekawe zestawy śniadaniowe i desery. Szczegółowe menu lokali znaleźć można na stronie sieci na Facebooku, a jego znajomość może okazać się przydatna w naszym konkursie.

Wygraj zaproszenia do Piazza Cafe - KONKURS!

Mamy dla was dwa zaproszenia do Piazza Cafe o wartości 40 zł każde. Aby je wygrać wystarczy wysłać do nas maila z propozycją wiosennego dania, które mogłoby znaleźć się w menu lokali Piazza Cafe. Może to być propozycja wiosennej kanapki, sałatki, makaronu albo dowolnej potrawy pasującej do włoskiej oferty restauracji.

Maile wysyłajcie na adres kontakt@jemywlodzi.pl do piątku 8 marca 2013 r. do godziny 13.00. Nagrodzimy najciekawsze propozycje potraw. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia i nazwiska. Powodzenia!

Rozstrzygnięcie konkursu!

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie – otrzymaliśmy od was mnóstwo świetnych przepisów. Z przyjemnością informujemy, że zaproszenia do lokali sieci Piazza Cafe wygrywają Joanna O. za przepis na pizzę z patelni oraz Agnieszka S. za przepisy na caprese z truskawkami, czerwony makaron z groszkiem i krewetkami oraz sałatkę z pieczonymi pomidorami i truskawkami.

Serdecznie gratulujemy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...