Wyścig po schaba w Rajskie Jadło Sukcesja

W najbliższy czwartek nowy lokal Rajskie Jadło w Sukcesji zaprosi gości na wyjątkowe wydarzenie. Bistro postanowiło odczarować głośny wyścig po burgera, który łodzianie pamiętają z otwarcia centrum handlowego, organizując nietypowy… wyścig po schaba.

Rajskie Jadło w food courcie Sukcesji jest siódmym lokalem sieci, która na łódzkim rynku obecna jest od 16 lat. Wszystkie oferują łodzianom domowe obiady #jakumamy w przystępnych cenach, podawane w lokalach o nowoczesnym, atrakcyjnym wystroju. Znakiem rozpoznawczym marki są sycące dania klasycznej kuchni polskiej przygotowywane według tradycyjnych receptur, od podstaw ze świeżych, lokalnych składników. Ręcznie lepione pierogi słodkie i wytrawne, kluski śląskie, domowe zupy, devolaje, sznycel z jajkiem, pieczony karczek czy mięsa w sosach to tylko część oferty bistro.

Wyścig po schaba w Rajskie Jadło Sukcesja

Jak na bistro z łódzkim rodowodem w menu Rajskiego Jadła znajdziecie też sporo potraw regionalnych. Jest zalewajka ze sznytką, kapuśniak z prażokami, kluski leniwe z cukrem i cynamonem czy żeberka z żelaznymi kluskami i zasmażaną kapustą. Coś dla siebie znajdą tu również wegetarianie, z myślą o których przygotowano na przykład faszerowane warzywami cukinie.

Wyścig po schaba w Rajskie Jadło Sukcesja

Mocną pozycją w ofercie Rajskiego Jadła są niezwykle popularne kotlety schabowe z ziemniakami i zestawem surówek. To właśnie one staną się bohaterami czwartkowego wydarzenia. Zapewne większość łodzian pamięta głośne otwarcie Sukcesji z wyścigiem po burgera. Klienci centrum handlowego wspinali się „pod prąd” po ruchomych schodach, by odebrać darmowe burgery. Rajskie Jadło postanowiło odczarować to wydarzenie organizując rajski wyścig po… schaba! W pierwszej kolejności zadbano jednak o bezpieczeństwo uczestników, dlatego będzie to wyścig, w którym wysilić trzeba będzie bardziej umysły niż nogi.

Wyścig po schaba w Rajskie Jadło Sukcesja

Już 1 marca każdy, kto stawi się o godz. 10:10 pod sklepem odzieżowym Cropp zlokalizowanym przy Rajskim Jadle w Sukcesji może wziąć udział w wyścigu, na mecie którego czeka pyszny obiad – kotlet schabowy z ziemniakami i surówkami. Wszyscy uczestnicy otrzymają na starcie specjalne przypinki i zestaw kulinarnych łamigłówek i zadań logicznych. To jak szybko sobie z nimi poradzą przybliży ich do zwycięstwa. Zestawy obiadowe będą nagrodą dla 20 osób, które najszybciej rozwiążą łamigłówki i dotrą z nimi do lady bistro.

Wyścig po schaba w Rajskie Jadło Sukcesja

A gdzie je znajdziecie? Rajskie Jadło Sukcesja zajęło narożny lokal w food courcie, obok Burger Kinga, a naprzeciwko sklepu Sinsay. Na domowy obiad możecie wpaść tutaj codziennie w godzinach 10.00 – 21.00. Przedstawiciele sieci mają nadzieję, że ofertę nowego bistro w Sukcesji docenią studenci pobliskiego kampusu. Każdy z nich za okazaniem aktualnej legitymacji otrzyma 15% rabatu na dania obiadowe oraz zupy. Więcej o aktualnych promocjach i ofercie dowiecie się z profili Rajskiego Jadła w portalach społecznościowych Facebook i Instagram

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...