fbpx

Yellow2 – znana kawiarnia w rodzinnym wydaniu

Popularna klubokawiarnia Mebloteka Yellow doczekała się młodszej siostry – nowy lokal ruszyła właśnie w Pasażu Schillera. W Yellow2 będzie równie designersko, ale zdecydowanie bardziej rodzinnie.

Bywalcy OFF Piotrkowska na pewno dobrze znają klubokawiarnię Mebloteka Yellow. To jeden z pierwszych lokali otwartych na terenie modnego podwórka, który od początku cieszy się dużą popularnością wśród łodzian. Mebloteka obchodzi właśnie obchodzi 6 urodziny i przez te lata jej profil powoli zmieniał się z galerii połączonej z kawiarnią w lokal słynący nie tylko z kawy i ciast, ale również, a może przede wszystkim, świetnych drinków. Klubokawiarnia doczekała się także siostrzanego lokalu – w Pasażu Schillera ruszyła wczoraj Yellow2.

Yellow2 – znana kawiarnia w rodzinnym wydaniu fot. FB Yellow2

Nowe miejsce do oryginału nawiązuje wystrojem, ale jego profil będzie inny. Do lokalu przeniesiono w całości część wystawienniczą z OFFa – będziecie mogli kupić tu designerskie ubrania, dodatki, akcesoria i elementy wystroju wnętrz. Ale równie ważna będzie część kawiarniana, której oferta skierowana będzie w znacznym stopniu do rodzin i dzieci.

Yellow2 – znana kawiarnia w rodzinnym wydaniu fot. FB Yellow2

W Yellow2 znajdziecie przestronny i bogato wyposażony kącik zabaw dla dzieciaków. Nie wypijecie tu drinka, ale będą na was czekały kawy, herbaty i zdrowe koktajle. Nie zabraknie też przekąsek, kanapek czy zapiekanek, a na miłośników słodkości czekały będą ciasta i desery. Wszystkie przygotowywane również z myślą o najmłodszych gościach, na których docelowo czekały będą między innymi również zdrowe kaszki.

Yellow2 – znana kawiarnia w rodzinnym wydaniu fot. FB Yellow2

Właściciele planują organizować w Yellow2 ciekawe wydarzenia i eventy skierowane do rodzin z dziećmi i dla samych dzieciaków. Będzie można wyprawić tu kinderbal, wziąć udział w zajęciach z angielskiego dla maluchów czy zajęciach sensorycznych.

Yellow2 – znana kawiarnia w rodzinnym wydaniu fot. FB Yellow2

Kawiarnia Yellow2 działa przy Sienkiewicza 61A (Pasaż Schillera, obok Lokalu). Możecie odwiedzać ją przez cały tydzień w godzinach 10.00 – 20.00.

Podobne posty

Ruszamy w piątek 27 maja. Mamy dla was prawie 40 propozycji burgerów, tyle samo restauracji i ...
Kwaśnica ze smażonymi prażokami, nadziewana kaczka czy rozpływające się w ustach wołowe żebro. ...
Niedawno zapowiadałyśmy ich premierę. Śniadania w Zielonej już są i to bardzo dobre. Wiemy, bo ...