fbpx

Z Presto do Mediolanu - konkurs restauracji

Rzadko na Jemy w Łodzi piszemy o konkursach organizowanych przez restauracje, ale uznaliśmy, że tym razem warto. Nagroda jest bowiem prawdziwą gratką dla każdego miłośnika kuchni włoskiej.

Odwiedzając jedną z restauracji Presto Pizzeria Trattoria we wrześniu i październiku macie szansę na wygranie dwuosobowych biletów lotniczych do Mediolanu. Co ważne, wylot jest z Łodzi, gdyż sponsorem konkursu jest Port Lotniczy Łódź.

W restauracjach znajdziecie konkursowe kupony, do których należy dołączyć paragon o wartości min. 50 zł i wpisać odpowiedź na pytanie „Jak spędzisz swój wymarzony wieczór w Mediolanie?”. Nagrody otrzymają najbardziej kreatywni autorzy – zwycięzców ogłasza na Facebooku lotnisko i Presto. Nagrody są cztery – co tydzień jeden zestaw biletów do wygrania, więc warto próbować.

Z Presto do Mediolanu - konkurs restauracji

A jak już polecicie do Mediolanu, poza obejrzeniem Ostatniej Wieczerzy i katedry, koniecznie wskoczcie na aperitivo. Bardzo miły mediolański zwyczaj polega na tym, iż tamtejsze bary i restauracje w określonych godzinach do zakupu drinka oferują bezpłatny poczęstunek. Kawałki pizzy, sałatki, wszelkiej maści makarony, owoce – wszystko w postaci szwedzkiego stołu, do którego można podejść więcej niż jeden raz. Ech, też wyskoczyłybyśmy chętnie do Mediolanu…

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...