Z Presto do Mediolanu - konkurs restauracji

Rzadko na Jemy w Łodzi piszemy o konkursach organizowanych przez restauracje, ale uznaliśmy, że tym razem warto. Nagroda jest bowiem prawdziwą gratką dla każdego miłośnika kuchni włoskiej.

Odwiedzając jedną z restauracji Presto Pizzeria Trattoria we wrześniu i październiku macie szansę na wygranie dwuosobowych biletów lotniczych do Mediolanu. Co ważne, wylot jest z Łodzi, gdyż sponsorem konkursu jest Port Lotniczy Łódź.

W restauracjach znajdziecie konkursowe kupony, do których należy dołączyć paragon o wartości min. 50 zł i wpisać odpowiedź na pytanie „Jak spędzisz swój wymarzony wieczór w Mediolanie?”. Nagrody otrzymają najbardziej kreatywni autorzy – zwycięzców ogłasza na Facebooku lotnisko i Presto. Nagrody są cztery – co tydzień jeden zestaw biletów do wygrania, więc warto próbować.

Z Presto do Mediolanu - konkurs restauracji

A jak już polecicie do Mediolanu, poza obejrzeniem Ostatniej Wieczerzy i katedry, koniecznie wskoczcie na aperitivo. Bardzo miły mediolański zwyczaj polega na tym, iż tamtejsze bary i restauracje w określonych godzinach do zakupu drinka oferują bezpłatny poczęstunek. Kawałki pizzy, sałatki, wszelkiej maści makarony, owoce – wszystko w postaci szwedzkiego stołu, do którego można podejść więcej niż jeden raz. Ech, też wyskoczyłybyśmy chętnie do Mediolanu…

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...