fbpx

Zaczynamy odliczanie do Restaurant Week

Niecałe trzy tygodnie – tyle zostało do pierwszej edycji znanego festiwalu kulinarnego. Już wiadomo, kto weźmie udział i jakie dania przygotuje.

Plejada świetnych restauracji i znanych łódzkich szefów kuchni – jedyny problem, to podjęć decyzję, które miejsca odwiedzić podczas nadchodzącego Restaurant Week. Przypominamy, festiwal będzie trwał od 1 do 10 kwietnia, każda restauracja przygotowuje specjalne, trzydaniowe menu w cenie 39 zł, a żeby móc go skosztować należy zarezerwować stolik na https://restaurantweek.pl/wyszukiwarka/lodz.

System zamówień już działa, na stronie znajdziecie również wszystkie festiwalowe lokale, kilka słów o każdym z nich oraz propozycje, które przygotowały (lada moment pojawi się też zakładka z informacjami o wydarzeniach towarzyszących). Przyznam, że niektóre zestawy zapowiadają się obłędnie – jeżeli będą tak samo smakowały, początek kwietnia będzie prawdziwym świętem dobrej kuchni.

O szczegółach będziemy jeszcze informować, ale już teraz przypominamy, że po każdej wizycie będziecie mieli okazję ocenić restaurację. Dzięki temu zarówno wy, jak i najlepsze lokale mają szansę na nagrody. Co ważne, głosy oddają tylko ci, którzy faktycznie odwiedzili lokal, więc tym razem facebookowa popularność nie będzie miała aż tak dużego znaczenia.

Lada moment nie tylko będziecie mogli zobaczyć u nas festiwalowe dania, a na razie zapoznajcie się z uczestnikami pierwszej łódzkiej edycji Restaurant Week.

Festiwalowe restauracje:

Bawełna
Four Colors (Double Tree By Hilton)
Gęsi Puch, Gronowalski
Klub Wino
Kolory Wina (NoBo Hotel)
LaVende Manufaktura
Lokal
Malinowa (Grand Hotel)
MITMI restobar
MOTYWY
Nowa Łódź
Piknik, Piotrkowska
Klub 97
Piwnica Łódzka
Restauracja Polska
Quale Restaurant
Revelo
Señoritas Restaurant & Lounge
Szpulka Bar&Bistro
U Kretschmera (Tobaco Hotel)
Zel Restauracja

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...