fbpx

Dzień Matki w łódzkich restauracjach

Choć w kwestiach kulinarnych zazwyczaj nie ma jak u mamy, to świetnym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Matki będzie wspólny wypad do restauracji. Dziś prezentujemy zatem specjalne oferty przygotowanie na ten dzień przez łódzkie lokale.

Kolacja w ciemnościach w restauracji TiTi

Kolacja w Ciemnościach w restauracji TiTi

Jeśli chcecie zafundować mamie oryginalny prezent z okazji jej święta, to polecamy zaprosić ją na Kolację w Ciemnościach do restauracji TiTi. Najbliższa edycja wydarzenia, w trakcie którego goście jedzą posiłki w całkowitych ciemnościach, odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 19.00. Tym razem w restauracji gości podejmą niewidomi i słabo widzący kucharze z Bydgoszczy, którzy przygotują dodatkowe, białe menu. Koszt udziału w kolacji to 60 zł od osoby, obowiązują rezerwacje.

Rodzinny brunch w restauracji Delight

Niedzielny brunch rodzinny w restauracji Delight fot. vi-hotels.com

Brunch to połączenie śniadania i lunchu, leniwy posiłek jadany późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem. Ta anglosaska moda zdobywa sobie coraz więcej miłośników także w naszym mieście. Od niedzieli 26 maja ofertę brunchową uruchamia restauracja Delight w andel’s Hotel Łódź. W cenie 99 zł od osoby spróbować będzie tu można specjałów kuchni międzynarodowej autorstwa szefa Mirosława Jabłońskiego. Różnorodny bufet z kilkudziesięcioma zimnymi i gorącymi przysmakami, wybór deserów i owoców oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych pozwolą na celebrowanie Dnia Matki w świetnej i smacznej atmosferze. Dzieciaki liczyć mogą na 50% zniżkę, specjalne dziecięce menu, bar lodowy (!!!) i kącik zabaw z profesjonalną opiekunką, dlatego na brunch wybrać można się całą rodziną. Hotel andel’s z okazji niedzielnego święta oferuje też specjalne pakiety do Centrum SPA i Fitness skySPAce.

Dzień Matki w restauracji Sixty Nine

Sixty Nine

Restauracja Sixty Nine zachęca do świętowania Dnia Matki przez cały weekend. Zaproście mamę na kolację, a możecie liczyć na 50% rabat na zamówione przez nią dania i karafkę wina gratis. Restauracja od niedawna oferuje dania kuchni bałkańskiej, które bardzo sprzyjają świętowaniu. Promocja trwa tutaj od najbliższego piątku do poniedziałku 27 maja.

Dzień Matki u Pani Cupcake

Pani Cupcake - dekoracje z okazji Dnia Matki fot. facebook.com/panicupcake

W niedzielę warto zaprosić mamę do Pani Cupcake. Wystarczającym powodem byłyby już serwowane tutaj bajecznie pyszne babeczki, ale z okazji Dnia Matki będziecie mogli dodatkowo skorzystać ze specjalnej promocji. Przy zakupie dwóch babeczek dostaniecie dwie kawy w cenie jednej, a dodatkowo skorzystać można tu będzie z darmowej pielęgnacji dłoni i ust z doradcą amerykańskiej marki kosmetycznej Mary Kay. Każdy, kto zrobi w tym dniu zakupy u Pani Cupcake weźmie też udział w losowaniu nagród. Jeśli zaś wolicie delektować się z mamą pysznymi babeczkami w domowym zaciszu, Pani Cupcake oferuje możliwość zamówienia specjalnych, okazjonalnych zestawów w cenie 30 zł.

Pokaz wyrabiania cukierków w klubokawiarni Różowe Okulary

Różowe Okluary fot. rozowe.com.pl/

Kolejna propozycja to coś dla mam dzieci młodszych, które chcą ten dzień spędzić z pociechami w wyjątkowy sposób. Różowe Okulary – klubokawiarnia dla dużych i małych zaprasza na pokaz ręcznego wyrabiania słodyczy. Lizaki i cukierki z gorącego karmelu oraz dodatków smakowych i barwników uzyskiwanych naturalnie uczestnicy przygotują wraz z firmą Cukier Lukier. Pokaz połączony będzie oczywiście z degustacją, a uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko przyglądać się procesowi produkcji, ale także własnoręcznie wykonać lizaki. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 16.00, a koszt udziału to 25 zł za dorosłego z dzieckiem. Więcej informacji znajdziecie w opisie wydarzenia na Facebooku.

Degustacyjne zestawy sushi od Sushi Kushi

Zestaw z okazji Dnia Matki Sushi Kushi

Kolację dla mamy możecie zaplanować też w domowym zaciszu – jedzenie można zawsze zamówić. Na przykład z Sushi Kushi, które z okazji Dnia Matki przygotowało specjalny, degustacyjny zestaw sushi. Znajdziecie w nim 24 kawałki japońskiego przysmaku w 6 rodzajach w cenie 70 zł. Oferta obowiązuje tylko w dostawie, ale możecie z niej skorzystać do końca maja.

Sushi Day w restauracji Zielony Chrzan

Sushi Day Zielony Chrzan

W niedzielę możecie też zaprosić mamę do restauracji Zielony Chrzan na Sushi Day, czyli imprezę typu all you can eat – płacisz raz i jesz ile chcesz. Koszt udziału to jedynie 55 zł, za tę ceną spróbować można wszystkich rodzajów sushi oferowanych przez restaurację w formie bufetu. Uczestnictwo w Sushi Day wymaga wcześniejszej rezerwacji. Szczegółowych informacji udziela personel restauracji pod numerem telefonu 533 992 222.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...