Dzień Matki w łódzkich restauracjach

Choć w kwestiach kulinarnych zazwyczaj nie ma jak u mamy, to świetnym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Matki będzie wspólny wypad do restauracji. Dziś prezentujemy zatem specjalne oferty przygotowanie na ten dzień przez łódzkie lokale.

Kolacja w ciemnościach w restauracji TiTi

Kolacja w Ciemnościach w restauracji TiTi

Jeśli chcecie zafundować mamie oryginalny prezent z okazji jej święta, to polecamy zaprosić ją na Kolację w Ciemnościach do restauracji TiTi. Najbliższa edycja wydarzenia, w trakcie którego goście jedzą posiłki w całkowitych ciemnościach, odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 19.00. Tym razem w restauracji gości podejmą niewidomi i słabo widzący kucharze z Bydgoszczy, którzy przygotują dodatkowe, białe menu. Koszt udziału w kolacji to 60 zł od osoby, obowiązują rezerwacje.

Rodzinny brunch w restauracji Delight

Niedzielny brunch rodzinny w restauracji Delight fot. vi-hotels.com

Brunch to połączenie śniadania i lunchu, leniwy posiłek jadany późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem. Ta anglosaska moda zdobywa sobie coraz więcej miłośników także w naszym mieście. Od niedzieli 26 maja ofertę brunchową uruchamia restauracja Delight w andel’s Hotel Łódź. W cenie 99 zł od osoby spróbować będzie tu można specjałów kuchni międzynarodowej autorstwa szefa Mirosława Jabłońskiego. Różnorodny bufet z kilkudziesięcioma zimnymi i gorącymi przysmakami, wybór deserów i owoców oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych pozwolą na celebrowanie Dnia Matki w świetnej i smacznej atmosferze. Dzieciaki liczyć mogą na 50% zniżkę, specjalne dziecięce menu, bar lodowy (!!!) i kącik zabaw z profesjonalną opiekunką, dlatego na brunch wybrać można się całą rodziną. Hotel andel’s z okazji niedzielnego święta oferuje też specjalne pakiety do Centrum SPA i Fitness skySPAce.

Dzień Matki w restauracji Sixty Nine

Sixty Nine

Restauracja Sixty Nine zachęca do świętowania Dnia Matki przez cały weekend. Zaproście mamę na kolację, a możecie liczyć na 50% rabat na zamówione przez nią dania i karafkę wina gratis. Restauracja od niedawna oferuje dania kuchni bałkańskiej, które bardzo sprzyjają świętowaniu. Promocja trwa tutaj od najbliższego piątku do poniedziałku 27 maja.

Dzień Matki u Pani Cupcake

Pani Cupcake - dekoracje z okazji Dnia Matki fot. facebook.com/panicupcake

W niedzielę warto zaprosić mamę do Pani Cupcake. Wystarczającym powodem byłyby już serwowane tutaj bajecznie pyszne babeczki, ale z okazji Dnia Matki będziecie mogli dodatkowo skorzystać ze specjalnej promocji. Przy zakupie dwóch babeczek dostaniecie dwie kawy w cenie jednej, a dodatkowo skorzystać można tu będzie z darmowej pielęgnacji dłoni i ust z doradcą amerykańskiej marki kosmetycznej Mary Kay. Każdy, kto zrobi w tym dniu zakupy u Pani Cupcake weźmie też udział w losowaniu nagród. Jeśli zaś wolicie delektować się z mamą pysznymi babeczkami w domowym zaciszu, Pani Cupcake oferuje możliwość zamówienia specjalnych, okazjonalnych zestawów w cenie 30 zł.

Pokaz wyrabiania cukierków w klubokawiarni Różowe Okulary

Różowe Okluary fot. rozowe.com.pl/

Kolejna propozycja to coś dla mam dzieci młodszych, które chcą ten dzień spędzić z pociechami w wyjątkowy sposób. Różowe Okulary – klubokawiarnia dla dużych i małych zaprasza na pokaz ręcznego wyrabiania słodyczy. Lizaki i cukierki z gorącego karmelu oraz dodatków smakowych i barwników uzyskiwanych naturalnie uczestnicy przygotują wraz z firmą Cukier Lukier. Pokaz połączony będzie oczywiście z degustacją, a uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko przyglądać się procesowi produkcji, ale także własnoręcznie wykonać lizaki. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 16.00, a koszt udziału to 25 zł za dorosłego z dzieckiem. Więcej informacji znajdziecie w opisie wydarzenia na Facebooku.

Degustacyjne zestawy sushi od Sushi Kushi

Zestaw z okazji Dnia Matki Sushi Kushi

Kolację dla mamy możecie zaplanować też w domowym zaciszu – jedzenie można zawsze zamówić. Na przykład z Sushi Kushi, które z okazji Dnia Matki przygotowało specjalny, degustacyjny zestaw sushi. Znajdziecie w nim 24 kawałki japońskiego przysmaku w 6 rodzajach w cenie 70 zł. Oferta obowiązuje tylko w dostawie, ale możecie z niej skorzystać do końca maja.

Sushi Day w restauracji Zielony Chrzan

Sushi Day Zielony Chrzan

W niedzielę możecie też zaprosić mamę do restauracji Zielony Chrzan na Sushi Day, czyli imprezę typu all you can eat – płacisz raz i jesz ile chcesz. Koszt udziału to jedynie 55 zł, za tę ceną spróbować można wszystkich rodzajów sushi oferowanych przez restaurację w formie bufetu. Uczestnictwo w Sushi Day wymaga wcześniejszej rezerwacji. Szczegółowych informacji udziela personel restauracji pod numerem telefonu 533 992 222.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...