fbpx

Zmiana Tematu

Irish Pub zdetronizował konkurencję w kategorii ogródków w podwórzach. W drugiej edycji emocje były już mniejsze, a wyniki znacznie bardziej wyrównane.

Kto tym razem znalazł się na podium? Na trzecim miejscu Presto Pizzeria Trattoria, oczko wyżej uplasowało się Shotme By Gossip, zwyciężył zaś ogródek Zmiany Tematu.

Zmiana Tematu

Jak widać naszym czytelnikom do gustu przypadła, wyróżniająca się na tle browarowych standardów, prosta aranżacja z pomalowanymi na szaro meblami otoczonych jasnymi donicami z zielenią. Do wyboru goście mają jeszcze miejsca przy witrynie lokalu. Tu dla odmiany postawiono na białe hockery i małe stoliki ze skrzynek po fritz-koli (napój od jakiegoś już czasu święci triumfy w Warszawie).

Zmiana Tematu

Przy okazji można wspomnieć, że ogródek jakoś nie miał w tym roku szczęścia – mamy nadzieję, że zła passa w końcu minie. Najpierw niekończący się remont Piotrkowskiej, potem problemy z przyznaniem pozwolenia, a gdy wydawało się, że Zmiana Tematu w końcu będzie mogła normalnie funkcjonować, znów rozkopano okolice lokalu. Na szczęście stałym bywalcom remonty nie takie straszne…
Jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa, życzymy powodzenia i końca kopania.

Podobne posty

Zbliża się termin wydania nowej karty rabatowej Jemy w Łodzi. Mamy jednak świadomość, że miniony rok ...
Na to otwarcie czekałyśmy długo i niecierpliwie. Od kilku dni możemy już odwiedzać Phở by Lilly Tran ...
Drugi Montag przy Piotrkowskiej Choć nowy Montag przy Piotrkowskiej 111 działa już od jakiegoś ...