Najlepszy kulinarny blog 2016Za nami gorące dwa tygodnie plebiscytu i tysiące oddanych głosów. Dla jednego z blogerów mamy prezent na święta – tytuł najlepszego łódzkiego bloga kulinarnego 2016.

Na początku dziękujemy wam za wszystkie głosy, a blogerom za zaangażowanie. Bez względu na wyniki trzymamy kciuki za wszystkich, bo choć same blogerkami się nie nazywamy, świetnie wiemy, ile czasu i energii należy poświęcić podobnej działalności. Nie przedłużamy – czas na finałową trójkę.

Trzecie miejsce trafia do rąk Wife with knife, na drugim mamy Cook yourself, zaś tegoroczną edycję konkursu na najlepszy łódzki blog kulinarny wybrany głosami czytelników Jemy w Łodzi zwycięża

Dziękuję było pyszne

Jeszcze raz gratulujemy i informujemy, iż poza tytułem autorka bloga odbędzie profesjonalne szkolenie z nowoczesnej kuchni w studiu Morning, gdzie na co dzień zawodowi kucharze poznają tajniki gotowania sous vide oraz wykorzystywania technik kuchni molekularnej.

Fot: Dziękuję było pyszne

Autorką bloga Dziękuję było pyszne jest Karolina. Zadebiutowała we wrześniu 2014, a już niedługo później zdobyła nagrodę specjalną w konkursieBlog Roku 2014 (nagrodą był wyjazd na warsztaty doJamiego Olivera). 2015 rok przyniósł jeszcze drugie miejsce w „Kulinarnych Rozgrywkach Blogerów” Thermomix, zaś 2016 zamyka tytuł najlepszego bloga czytelników Jemy w Łodzi – czyż nie szczęśliwe zakończenie roku?

Najlepszy kulinarny blog 2016

Skąd dość nietypowa nazwa bloga? Od powiedzenia narzeczonego, a obecnie męża Karoliny (tak właśnie dziękuje za każdy wyjątkowy posiłek). Na stronie Dziękuję było pyszne znajdziecie nie tylko fajne przepisy, ale też piękne zdjęcia, które opowiadają historię każdego dania. W jej kuchni niezwykle ważna jest sezonowość – poświęcony jest jej nawet oddzielny dział na stronie, w którym znajdziecie przydatną sezonową rozpiskę polskich warzyw i owoców. Do tego jeszcze recenzje książek kucharskich i konkursy.

Jakie plany na 2017 rok? Dalej gotowanie, szlifowanie umiejętności fotograficznych i podróże. Oczywiście również te kulinarne.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...