Jemy w Łodzi Burger Fest - poznajcie uczestników festiwalu burgerów!

Jemy w Łodzi Burger Fest - poznajcie uczestników festiwalu burgerów!

Już w najbliższy piątek ruszy Jemy w Łodzi Burger Fest, czyli największy w naszym mieście festiwal kulinarny w całości poświęcony burgerom. Rezerwujcie czas i miejsce w brzuszkach, bo szykuje się...

Karta rabatowa Jemy w Łodzi

Karta rabatowa Jemy w Łodzi

Ruszyła sprzedaż tegorocznej edycji karty rabatowej Jemy w Łodzi, która upoważnia do 15% rabatu w 25 łódzkich restauracjach i kawiarniach.

Bubamara – bałkańskie smaki w Manufakturze

Bubamara – bałkańskie smaki w Manufakturze

Na Rynku Manufaktury rusza nowa restauracja. Chociaż oficjalne otwarcie zaplanowano na połowę maja, to już dzisiaj zjecie tu dania z przedpremierowego menu. Bubamara to nowoczesna kuchnia...

You are here:
Today issobota,25maj,2019

Łódzka kuchnia czterech kultur

Łódzka kuchnia czterech kultur – nowa książka o łódzkiej kuchni regionalnej

Łódzka Kuchnia Czterech Kultur

Twórczynie Jemy w Łodzi, portalu o łódzkich restauracjach, kulinarnej historii miasta i kuchni regionalnej wydały właśnie książkę kucharską. „Łódzka kuchnia czterech kultur” to wyjątkowa publikacja prezentująca odświeżone przepisy na potrawy jadane przez mieszkańców przedwojennej Łodzi przemysłowej.

Czytaj więcej...

Zamów nasze książki

Zamów książki o łódzkiej kuchni

Zamów książkę "Łódzka kuchnia czterech kultur - The Lodz Cuisine of Four Cultures" oraz "Łódzka Kuchnia Regionalna - Lodz Regional Cuisine" autorstwa Izabelli Borowskiej i Agaty Zarębskiej.

Czytaj więcej...