Doradztwo

IDB Consulting

Jemy w Łodzi prowadzimy od dziesięciu lat, ale gastronomią zajmujemy się dwa razy dłużej! Obydwie trafiłyśmy tu przypadkiem, ale dziś nie wyobrażamy sobie bez niej życia, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Pomagamy restauratorom od samego początku, często wtedy, gdy pomysł na lokal dopiero kiełkuje w ich głowie. Pomagamy znaleźć odpowiednią lokalizację, przygotować projekty, ułożyć menu, a przede wszystkim nie popełnić błędów tych, którzy dopiero zaczynają w gastro.

Jesteśmy z wami również na dalszych etapach. Tak, robimy „rewolucje” w już istniejących lokalach, ale też przygotowujemy długoterminowe strategie promocyjne, prowadzimy dla restauracji profile w mediach społecznościowych, wymyślamy super akcje promocyjne, organizujemy sesje zdjęciowe i filmowe.

Jeżeli chcielibyście zaprezentować swoje miejsce na łamach Jemy w Łodzi, trafiliście pod dobry adres. Mamy dla was artykuły, relacje, banery reklamowe, a także możliwość współorganizowania naszych imprez czy wydarzeń specjalnych.

Chcielibyście rozwijać wasz gastro biznes na szerszą skalę? Tu również służymy pomocą. Od kilkunastu lat zajmujemy się franczyzą – tworzymy podręczniki operacyjne, modele finansowe, księgi standardów i wszystkie inne dokumenty, których sieci mogą potrzebować. Co ważne, nie jesteśmy firmą doradczą, która nigdy nie widziała restauracji od kuchni. Naszą siłą jest praktyka i doświadczenie, również w pracy z franczyzobiorcami.  

Skontaktuj się z nami:

Izabella Borowska – 609 572 000 | i.borowska@idbconsulting.pl