fbpx

NAPISZ DO NAS

Email: kontakt@jemywlodzi.pl

Telefon: 691 860 116

Jemy w Łodzi – wszędzie tam, gdzie dzieje się coś pysznego!

Jesteśmy największym portalem poświęconym łódzkiej scenie kulinarnej, regularnie czytanym przez lokalnych miłośników dobrego jedzenia oraz restauratorów. Od 10 lat piszemy artykuły, robimy zdjęcia, kręcimy filmy, informując i edukując dziesiątki tysięcy łodzian! 

Z nami zajrzycie za kulisy waszych ulubionych lokali i będziecie na bieżąco ze wszystkimi gastronomicznymi nowinkami. Dobre jedzenie to nasza pasja, a my nie ustajemy w kulinarnych poszukiwaniach. Oprócz prowadzenia portalu, organizujemy 5 festiwali rocznie, które stale przyciągają miłośników gastronomicznych przeżyć: Pizza Fest, Festiwal Czekolady i Kawy, Burger Fest, Jemy w Łodzi Food Fest i Ramen Festival. Prowadzimy również grupę LDZ Foodies, która stała się platformą do wymiany opinii na tematy około gastronomiczne dla mieszkańców naszego miasta.

Jemy w Łodzi to:

Izabella Borowska – specjalistka od restauracyjnych rewolucji, kulinarnych sesji zdjęciowych oraz burger yogi. Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania testerka jedzenia, Jemy w Łodzi tworzy od 10 lat razem z Agatą.

Agata Zarębska – specjalistka od franczyzy, kuchni azjatyckiej oraz dobrego humoru. Nie rozstaje się ze swoim telefonem, tworzy najzabawniejsze relacje na Instagramie, a jej największa zajawka to marketing gastronomiczny.

Świadczymy szereg usług dla restauracji – od sesji zdjęciowych i prowadzenia profili w social media, przez konsultacje i wsparcie przy otwieraniu oraz tworzenie kompleksowych strategii marketingowych, aż po prawdziwe rewolucje. Od ponad 10 lat doradzamy, szkolimy i pomagamy zarządzać restauracjami w całej Polsce.

Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas wiele interesujących tematów!