NAPISZ DO NAS

Jemy w Łodzi – wszędzie tam, gdzie dzieje się coś pysznego!

Jesteśmy największym portalem poświęconym łódzkiej scenie gastronomicznej, regularnie czytanym przez lokalnych miłośników dobrego jedzenia oraz restauratorów. Od 10 lat piszemy artykuły, robimy zdjęcia, kręcimy filmy, informując i edukując dziesiątki tysięcy łodzian! 

Z nami zajrzycie za kulisy waszych ulubionych lokali i będziecie na bieżąco ze wszystkimi gastronomicznymi nowinkami. Dobre jedzenie to nasza pasja, a my nie ustajemy w kulinarnych poszukiwaniach. Oprócz prowadzenia portalu, organizujemy co roku 7 wydarzeń kulinarnych, które stale przyciągają miłośników gastronomicznych przeżyć: Pizza Fest, Festiwal Czekolady i Kawy, Burger Fest, Festiwal Śniadań, Jemy w Łodzi Food Fest, Ramen Festival i Alpejski Weekend przy Piotrkowskiej. Prowadzimy również grupę LDZ Foodies, która stała się platformą do wymiany opinii na tematy około gastronomiczne dla mieszkańców naszego miasta.

Jemy w Łodzi to:

Izabella Borowska – specjalistka od restauracyjnych rewolucji, kulinarnych sesji zdjęciowych oraz burger yogi. Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania testerka jedzenia, Jemy w Łodzi tworzy od 2011 roku razem z Agatą.

Agata Zarębska – specjalistka od franczyzy, gastronomicznego marketingu i kulinarnych trendów. Nie rozstaje się ze swoim telefonem, tworzy najzabawniejsze relacje na Instagramie, a jej największa zajawka to kuchnia azjatycka.

Świadczymy szereg usług dla restauracji – od sesji zdjęciowych i prowadzenia profili w social media, przez konsultacje i wsparcie przy otwieraniu restauracji oraz tworzenie kompleksowych strategii marketingowych, aż po prawdziwe rewolucje. Od ponad 10 lat doradzamy, szkolimy i pomagamy zarządzać restauracjami w całej Polsce.

Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas wiele interesujących tematów!