Międzynarodowy Dzień Pizzy

W niedzielę obowiązkowym daniem będzie pizza. Już wiemy, co z okazji święta przygotowały łódzkie lokale.

Zaczynamy od Pizzerii Presto. Przez cały miesiąc spróbujecie tu pizzy w pięciu ciekawych odsłonach. Będzie anchois, włoskie grzyby czy pancetta, ale przede wszystkim pizza wg przepisu Wolfganga Pucka, czyli oryginalne połączenie sosu koperkowego, wędzonego łososia i kawioru.

Międzynarodowy Dzień Pizzy

W niedzielę warto wybrać się do Presto z dzieciakami. Między 12.00 a 14.00 w trzech lokalach przy Piotrkowskiej i tym na Retkinii odbędą się bezpłatne warsztaty samodzielnego przygotowywania pizzy. Dorośli, we wszystkich restauracjach, przy zamówieniu jednego z promocyjnych dań będą mogli wylosować kupony rabatowe, dodatkowo goście Presto przy ul. Sierakowskiego 88 otrzymają do świątecznej pizzy lampkę wina lub małe piwo, a na Piotrkowskiej 27 lub 142 bezalkoholowy napój gratis.

We wszystkich lokalach sieci Fiero! Pizza 9 lutego można zamówić drugą pizzę za pół ceny, w pizzerii Benetto (ul. Felińskiego 9) kupimy zaś dużą pizzę w cenie małej (w obydwu przypadkach promocja obowiązuje na miejscu i  na wynos). W najbliższych dniach pizzę wyjątkowo zjecie też w Breadni, warto odwiedzić również pizzerię Bosca Pizza (ul. Tamka 3), gdzie możecie skorzystać z atrakcyjnego rabatu. W niedzielę każda mała pizza kosztować będzie 19 zł, duża 22 zł, czyli można zaoszczędzić nawet 15 zł. W pizzerii In Centro przy Piotrkowskiej 153 na hasło „święto pizzy” będziecie mogli zamówić pizzę z 10% rabatem, a w Da Anronio dużą pizzę dostaniecie w cenie małej.

Mamy nadzieję, że lista ta wydłuży się do niedzieli, więc piszcie, jeśli w waszych pizzeriach dzieje się coś ciekawego.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...