fbpx

Międzynarodowy Dzień Pizzy

W niedzielę obowiązkowym daniem będzie pizza. Już wiemy, co z okazji święta przygotowały łódzkie lokale.

Zaczynamy od Pizzerii Presto. Przez cały miesiąc spróbujecie tu pizzy w pięciu ciekawych odsłonach. Będzie anchois, włoskie grzyby czy pancetta, ale przede wszystkim pizza wg przepisu Wolfganga Pucka, czyli oryginalne połączenie sosu koperkowego, wędzonego łososia i kawioru.

Międzynarodowy Dzień Pizzy

W niedzielę warto wybrać się do Presto z dzieciakami. Między 12.00 a 14.00 w trzech lokalach przy Piotrkowskiej i tym na Retkinii odbędą się bezpłatne warsztaty samodzielnego przygotowywania pizzy. Dorośli, we wszystkich restauracjach, przy zamówieniu jednego z promocyjnych dań będą mogli wylosować kupony rabatowe, dodatkowo goście Presto przy ul. Sierakowskiego 88 otrzymają do świątecznej pizzy lampkę wina lub małe piwo, a na Piotrkowskiej 27 lub 142 bezalkoholowy napój gratis.

We wszystkich lokalach sieci Fiero! Pizza 9 lutego można zamówić drugą pizzę za pół ceny, w pizzerii Benetto (ul. Felińskiego 9) kupimy zaś dużą pizzę w cenie małej (w obydwu przypadkach promocja obowiązuje na miejscu i  na wynos). W najbliższych dniach pizzę wyjątkowo zjecie też w Breadni, warto odwiedzić również pizzerię Bosca Pizza (ul. Tamka 3), gdzie możecie skorzystać z atrakcyjnego rabatu. W niedzielę każda mała pizza kosztować będzie 19 zł, duża 22 zł, czyli można zaoszczędzić nawet 15 zł. W pizzerii In Centro przy Piotrkowskiej 153 na hasło „święto pizzy” będziecie mogli zamówić pizzę z 10% rabatem, a w Da Anronio dużą pizzę dostaniecie w cenie małej.

Mamy nadzieję, że lista ta wydłuży się do niedzieli, więc piszcie, jeśli w waszych pizzeriach dzieje się coś ciekawego.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...