fbpx

Sushi Kushi

W najbliższym czasie w Łodzi otworzy się przynajmniej 5 nowych lokali. Naleśnikarnia, sushi w dostawie i bistro – dziś zapowiedzi, a wkrótce relacje z otwarcia.

Sushi Kushi
O planowanym Sushi Kushi już wspominaliśmy, ale dziś start konceptu można liczyć w godzinach, a może nawet w minutach. Sushi Kushi to kuchnia japońska z dostawą do domu, pracy czy na imprezę. Zamiast stacjonarnego lokalu – atrakcyjne ceny i ciekawe promocje. Co jeszcze wyróżnia sushi Kushi? Składanie zamówień przez Internet oraz rolki w rozmiarze XL!

Pozytyvka
Restauracja o tej nazwie jeszcze do niedawna funkcjonowała w okolicach katedry, jednak lokal w Grand Hotelu (zamiast Hana Sushi) jest konceptem świeżym na rynku. Nowa Pozytywka będzie mianowicie naleśnikarnią. Otwarcie już w najbliższą sobotę. W ofercie dania na słodko i w wydaniu wytrawnym, ceny w granicach 10-15 zł, poza naleśnikami w menu znajdą się także pierogi z pieca czy zakąski. Lokal duży, więc nie dziwi zapowiedź organizacji miejsca dla nawet 100 osób. Ciekawe czy zagrozi funkcjonującemu tuż obok Manekinowi?

Pozytywka

Tari Bari Bistro
Za tydzień (18 października) OFF Piotrkowska powiększy się o kolejny lokal, którym będzie Tati Bari Bistro. Za kuchennym stołem stanie Gianluka Bellini, ale ma nie być tylko po włosku. Na Facebooku w rodzajach pożywienia znaleźć można zarówno kuchnię francuską, rosyjską, jak i hiszpańską czy indyjską. O wystroju na razie tajemniczo, a jedyne zdjęcie na profilu należy do uroczego labradora Totka:)

A już niedługo: cupcakes przy ul. Piotrkowskiej 89 i Suzette w Manufakturze.

Podobne posty

Oto 13 restauracji, w których poczujecie jesienny klimat. Aromatyczne, rozgrzewające i otulające ...
Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...