Bieg ulicą Piotrkowską zaprasza restauratorów do współpracy

W 15. edycji imprezy weźmie udział ponad 5 tysięcy osób, a drugie tyle będzie dopingowało biegaczom. Po takim wysiłku trzeba dobrze zjeść, dlatego też organizatorzy imprezy zapraszają do współpracy łódzkich restauratorów.

i Bieg ulicą Piotrkowską Rossmann Run odbędzie się już piętnasty raz, w tym roku zawodnicy wystartują w sobotę 27 maja. W imprezie bierze udział 5-6 tysięcy sportowców, wielu z nich przyjedzie do nas z innych miast, a nawet krajów. Niejednemu biegaczowi towarzyszyć będzie rodzina i przyjaciele, łącznie więc impreza może zgromadzić nawet 11 tysięcy osób. Dobrze, aby goście zostali na dłużej i lepiej poznali naszą Łódź. Już wcześniej organizatorzy stworzyli dla nich informator na temat hoteli, teraz czas na gastronomię. A jeśli o jedzeniu mowa, my oczywiście wspieramy akcję.

Do rzeczy. Na oficjalnej stronie wydarzenia (www.biegpiotrkowska.pl ) powstanie dodatkowa zakładka GASTRONOMIA, w której zostaną zaprezentowane wszystkie lokale oferujące specjalne rabaty dla biegaczy. Mowa głównie o restauracjach, ale także o barach czy klubach, bo przecież nie samym bieganiem człowiek żyje. Najciekawsze oferty będą prezentowane na facebookowym profilu Biegu, a także na Jemy w Łodzi.

Reklama

Doradztwo gastronomiczne - IDB Consulting

Jak się zgłosić? Sprawa jest prosta. Jeśli jesteś restauratorem, skontaktuj się z organizatorami Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Można to zrobić mailowo (stowarzyszenieasiz@gmail.com) lub telefonicznie (509 719 001). W mailu należy podać nazwę i adres lokalu oraz szczegóły przygotowanej oferty, można też dołączyć grafikę czy link do wydarzenia na Facebooku.

Bieg ulicą Piotrkowską Rossmann Run, to nie tylko wydarzenie sportowe, ale też okazja do spotkania VIP-ów.  Gośćmi imprezy są znani sportowcy, muzycy czy aktorzy. Organizatorzy poszukują również restauracji, która w ramach rozliczenia barterowego, obsłużyłaby namiot VIP na Starym Rynku. Szczegóły do uzgodnienia pod numerem telefonu: 509 719 001.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...