fbpx

Jak pragnę wina

Mamy dla was dwuosobowe zaproszenie na piątkowe spotkanie z whisky. Gotowi? Start.

My zaczęłyśmy swoją przygodę z whisky bardzo, bardzo niedawno, ale już widać pierwsze efekty – razem z Jak pragnę wina przygotowałyśmy krótki przewodnik, który pozwoli amatorom postawić pierwsze kroki w temacie szlachetnych trunków. Podstawy teoretyczne już są, czas więc na praktykę. Najbliższa degustacja whisky odbędzie się już w piątek (24 kwietnia) o godzinie 19.00 w podwórku Secesji przy ul. Piotrkowskiej 89 (parking od Al. Kościuszki 30).

Jak pragnę wina 

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się więcej na temat produkcji i gatunków whisky, ale przede wszystkim spróbować 7 jej rodzajów. Jeśli znajomo wam brzmią nazwy takie jak Nikka, GlenDronach, Kilchoman, BenRiach i Springbang, oznacza, że nie jesteście już takimi amatorami, ale nawet, jeśli słyszycie je po raz pierwszy w życiu i tak warto wziąć udział w naszym konkursie. Kto wie, może po piątku single malt staną się waszymi ulubionymi alkoholami?

Jak pragnę wina

Do rzeczy. Żeby wygrać dwuosobowe zaproszenie trzeba wysłać do nas odpowiedź na pytanie:

Jak sądzisz, dlaczego whisky zaczyna cieszyć się tak dużą popularnością w Polsce?

Na maile czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl do poniedziałku 20 kwietnia (do samej północy). Pamiętajcie w wiadomości podać także swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Kto wyśle najciekawszą odpowiedź, idzie na degustację z osobą towarzyszącą. Żebyście zdążyli zaplanować piątkowy wieczór wyniki ogłosimy już we wtorek rano.
Powodzenia!

 

Wyniki konkursu

Dwuosobowe zaproszenie na piątkową degustację wygrywa Mateusz Ś. – serdecznie gratulujemy. 

Dostałyśmy dużo świetnych odpowiedzi, a do ścisłego finału zakwalifikowali się również Michał S. i Maciej P. Jeżeli Panowie chcieliby wziąć udział w spotkaniu, Jak pragnę wina ma dla nich niespodziankę – 50% rabatu na podwójną wejściówkę. 

Podobne posty

Goście nie mieszczą się w domu, a w restauracji brakuje terminów? Teraz masz Salonty, czyli ...
Potrawy wigilijne, zestawy świąteczne, zupy, przetwory i smakowite dodatki. Z takim ekwipunkiem od ...
Czy w Galerii Łódzkiej da się zjeść dobrą pizzę? Teraz już tak! The Chef właśnie otworzył tam swój ...