Jemy w Łodzi Food Fest 2018To były naprawdę intensywne dwa tygodnie największego festiwalu kulinarnego w naszym mieście. Było trochę stresu i trochę zmęczenia, ale przede wszystkim było mnóstwo pysznego jedzenia, świetnych spotkań i fantastycznych ludzi.

Podsumowanie Jemy w Łodzi Food Fest musimy zacząć od podziękowań. A mamy komu dziękować. Przede wszystkim restauracjom i kawiarniom, które dołączyły do wydarzenia i przygotowały festiwalowe dania i menu degustacyjne. Nie udało nam się odwiedzić ich wszystkich, ale wszędzie tam, gdzie dotarłyśmy czekała na nas cudowna atmosfera i pyszne jedzenie. Wszystko to oczywiście dla gości, którzy odwiedzali festiwalowe lokale i którym również gorąco dziękujemy za udział.

Jemy w Łodzi Food Fest 2018

Chcemy też podziękować Łódzkiemu Centrum Wydarzeń, które było współorganizatorem wydarzenia i udzieliło nam nieocenionej pomocy oraz naszemu głównemu partnerowi – serwisowi Glodny.pl. W organizacji tegorocznej edycji ogromnie wsparło nas również studio Book&Cook, sklepy Kuchnie ŚwiataDobrewino.pl oraz Wine Direct i Idea Hub. To dzięki nim mogłyśmy przygotować dla was ponad 20 wydarzeń towarzyszących, w których tak chętnie braliście udział. Specjalne ukłony wysyłamy też Formatowi, który zorganizował nam cudowną ceremonię zamknięcia festiwalu.

Jemy w Łodzi Food Fest 2018

Już pierwsza edycja Jemy w Łodzi Food Fest, która odbyła się rok temu była dla nas wielkim wydarzeniem. Tegoroczna jednak zupełnie przerosła nasze oczekiwania. Więcej festiwalowych restauracji, więcej dań i menu degustacyjnych i więcej wydarzeń. Takiej skali się nie spodziewałyśmy i przyznamy, że trochę nas to wszystko stresowało. Okazało się jednak, że festiwal przebiegł gładko i bez problemów. Lokale stanęły na wysokości zadania, a goście dopisali.

Jemy w Łodzi Food Fest 2018

 

Jemy w Łodzi Food Fest skończył się zaledwie dwa dni temu i teraz próbujemy trochę odpocząć, ale w głowach już mamy pomysły na przyszłoroczne tematyczne trasy kulinarne i dodatkowe, festiwalowe atrakcje. Jesteśmy też bardzo ciekawe waszych uwag i spostrzeżeń. Co wam się podobało, a co być może nie przypadło do gustu? Może macie sugestie na przyszły rok? Piszcie do nas, wszystkie uwagi są dla nas naprawdę ważne.

Kolejna edycja kulinarnego święta miasta już za rok. My powoli szykujemy się do listopadowego festiwalu ramenu, ale wcześniej zaprosimy was na zaprzyjaźnione z nami wydarzenia: Zielone Smaki Łodzi i Restaurant Week. Do zobaczenia w łódzkich restauracjach!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...