fbpx

Dzień Kobiet w łódzkich restauracjach

Z okazji Dnia Kobiet łódzkie restauracje przygotowały sporo atrakcji dla swoich klientek. Sprawdźcie dokąd warto wybrać się w sobotę.

Dzień Kobiet w restauracji Gronowalski

W sobotę warto wybrać się do Restauracji Gronowalski, gdzie odbędzie się Wieczór z myślą o Kobiecie. Specjalnie na tę okazję przygotowana zostanie karta dań i drinków, a kolację umili muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Triple Sec. Panie liczyć mogą na drobne upominki lub zrobić zakupy w show roomie firmy Crystal Fashion, która tego dnia zaproponuje 15% rabatu na swoje produkty.

Dzień Kobiet w restauracji Ganesh

Specjalne atrakcje dla kobiet przygotowały też łódzkie restauracje sieci Ganesh. W sobotę można będzie tu przyozdobić dłonie tradycyjnym, indyjskim tatuażem z henny, a na zakończenie wizyty otrzymać kwiaty ze słonikami na szczęście. Dodatkowo w restauracji przy ul. Piotrkowskiej 69 odbędą się indyjskie warsztaty kulinarne, o których już pisałyśmy.

Dzień Kobiet w restauracji Kolory Wina

Już od poniedziałku TyDzień Kobiet świętuje zaś restauracja Kolory Wina w NoBo Hotel. Kulminacja obchodów święta pań nastąpi oczywiście w sobotę, kiedy to przy dźwiękach muzyki na żywo skosztować będzie można potraw ze specjalnie na tę okazję skomponowanego menu, wina sprzedawanego w obniżonych cenach czy molekularnych koktajli.

Dzień Kobiet w restauracji Mei Mei

Specjalne menu na Dzień Kobiet przygotowała restauracja Cesky Film . Znajdzie się w nim między innymi filet z kaczki z sosem figowo pieprzowym czy lody miętowe serwowane na carpaccio z truskawek. Restauracja Esplanada przygotowała na sobotę specjalne danie – łososia w cieście francuskim, a każda pani do zamówienia dostanie kawę lub deser gratis.

Dzień Kobiet w Sushi Kushi

Niespodzianki dla klientek przygotował też sushi bar Sushi Kushi, który do każdego zamówienia dodawał będzie deserowe sushi z owocami gratis. Drinkiem z truskawkami i mięta witała zaś będzie wszystkie klientki otwarta niedawno w Manufakturze restauracja Mei Mei. W restauracji MITMI odbędzie się koncert Melo Kollektiff, a Drukarnia we współpracy z Bibalo Design zaprasza na prezentację mebli vintage. Dodatkowo panie liczyć mogą na drobne upominki.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...