Dzień Kobiet w łódzkich restauracjach

Z okazji Dnia Kobiet łódzkie restauracje przygotowały sporo atrakcji dla swoich klientek. Sprawdźcie dokąd warto wybrać się w sobotę.

Dzień Kobiet w restauracji Gronowalski

W sobotę warto wybrać się do Restauracji Gronowalski, gdzie odbędzie się Wieczór z myślą o Kobiecie. Specjalnie na tę okazję przygotowana zostanie karta dań i drinków, a kolację umili muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Triple Sec. Panie liczyć mogą na drobne upominki lub zrobić zakupy w show roomie firmy Crystal Fashion, która tego dnia zaproponuje 15% rabatu na swoje produkty.

Dzień Kobiet w restauracji Ganesh

Specjalne atrakcje dla kobiet przygotowały też łódzkie restauracje sieci Ganesh. W sobotę można będzie tu przyozdobić dłonie tradycyjnym, indyjskim tatuażem z henny, a na zakończenie wizyty otrzymać kwiaty ze słonikami na szczęście. Dodatkowo w restauracji przy ul. Piotrkowskiej 69 odbędą się indyjskie warsztaty kulinarne, o których już pisałyśmy.

Dzień Kobiet w restauracji Kolory Wina

Już od poniedziałku TyDzień Kobiet świętuje zaś restauracja Kolory Wina w NoBo Hotel. Kulminacja obchodów święta pań nastąpi oczywiście w sobotę, kiedy to przy dźwiękach muzyki na żywo skosztować będzie można potraw ze specjalnie na tę okazję skomponowanego menu, wina sprzedawanego w obniżonych cenach czy molekularnych koktajli.

Dzień Kobiet w restauracji Mei Mei

Specjalne menu na Dzień Kobiet przygotowała restauracja Cesky Film . Znajdzie się w nim między innymi filet z kaczki z sosem figowo pieprzowym czy lody miętowe serwowane na carpaccio z truskawek. Restauracja Esplanada przygotowała na sobotę specjalne danie – łososia w cieście francuskim, a każda pani do zamówienia dostanie kawę lub deser gratis.

Dzień Kobiet w Sushi Kushi

Niespodzianki dla klientek przygotował też sushi bar Sushi Kushi, który do każdego zamówienia dodawał będzie deserowe sushi z owocami gratis. Drinkiem z truskawkami i mięta witała zaś będzie wszystkie klientki otwarta niedawno w Manufakturze restauracja Mei Mei. W restauracji MITMI odbędzie się koncert Melo Kollektiff, a Drukarnia we współpracy z Bibalo Design zaprasza na prezentację mebli vintage. Dodatkowo panie liczyć mogą na drobne upominki.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...