Słodko czy wytrawnie – jak wolicie rozpocząć dzień? Przemyślcie to dobrze, bo w niedzielę 20. sierpnia będzie w czym wybierać! Zapraszamy na czwartą edycję Festiwalu Śniadań na Piotrkowskiej. 

Tym razem wraz z Łódzkim Centrum Wydarzeń zapraszamy Was na niedzielne śniadaniowanie wyjątkowo w późniejszym czasie. Tegoroczne urodziny Łodzi były tak obfite w wydarzenia, że nie dźwignęlibyście kolejnych atrakcji. Z resztą przy świętowaniu nie zabrakło łódzkiego gastro, które dzielnie przyjęło tabuny gości, racząc ich daniami inspirowanymi Łodzią. 
Po takiej imprezie czas na chwilę oddechu i kolejny festiwal! Choć jest najkrótszy (bo jednodniowy), to jedno z naszych ulubionych kulinarnych wydarzeń w ciągu roku. 

Specjalne śniadania za 29 zł

Tylko w niedzielę 20. sierpnia spróbujecie specjalnie przygotowanych śniadań przez restauracje znajdujące się przy Pietrynie. Wyobraźcie sobie ciepły sierpniowy poranek, miasto budzące się do życia, pyszne śniadanie, kawę a później spacer. Oczywiście po spacerze można powtórzyć te czynności i od razu zjeść drugie śniadanie. Takie niedziele możemy mieć co tydzień! Wszystkie festiwalowe propozycje będą w jednej ustalonej cenie – 29 zł. Dobrze znamy łódzkich restauratorów i wiemy, że to będą naprawdę odlotowe śniadania!

Zapraszamy restauracje

Do udziału w festiwalu zapraszamy restauracje znajdujące się przy Piotrkowskiej i w jej najbliższej okolicy. Wypełnione formularze zgłoszeniowe oraz zdjęcia prosimy wysyłać na adres jemywlodzi@gmail.com. Czekamy na nie tylko do 7. sierpnia (poniedziałek). Festiwalowa propozycja ma być przygotowana specjalnie na wydarzenie, w cenie 29 zł. Link do formularza zgłoszeniowego. 

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...