fbpx

Za niespełna miesiąc Łódź będzie świętowała swoje urodziny, a jedną z atrakcji tych obchodów będzie druga edycja Festiwalu Śniadań na Piotrkowskiej. Już teraz możecie się do niego zgłaszać.

fot. pixabay.com

Festiwal Śniadań na Piotrkowskiej

W zeszłym roku pandemia popsuła urodzinowe plany naszego miasta. Łódzkie Centrum Wydarzeń postanowiło jednak uczcić je na mniejszą, ale pyszną skalę – organizując Festiwal Śniadań na Piotrkowskiej. Zaprosili nas do współpracy, a samo wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością wśród łodzian. Dlatego w tym roku organizujemy je ponownie!

Festiwal Śniadań na Piotrkowskiej 2020 Hamra

Zapraszamy do udziału

Tym razem obchody urodzin Łodzi organizowane przez Łódzkie Centrum Wydarzeń zapowiadają się hucznie i będą pełne atrakcji, a Festiwal Śniadań na głównym deptaku miasta będzie jednym z głównych wydarzeń. Impreza odbędzie się w niedzielę, 25 lipca – w drugi dzień urodzinowego świętowania. Mogą się do niej zgłaszać restauracje działające przy ulicy Piotrkowskiej. Warunek? Przygotowanie na ten dzień specjalnego, urodzinowego śniadania w cenie 19 zł.

Festiwal Śniadań na Piotrkowskiej 2020 Farina Bianco

Czekamy na zgłoszenia

Na zgłoszenia lokali czekamy do 15 lipca pod adresem jemywlodzi@gmail.com. W mailu prześlijcie nam opis śniadania, jego zdjęcie oraz godziny, w których będzie serwowane. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 100 zł netto.

Podobne posty

Nowy RamenShop otworzył się przy Rojnej. Co go wyróżnia od pozostałych? Jako jedyny serwuje ...
Książki z przepisami na regionalne potrawy, plakaty dla psychofanów zalewajki i ramenu, a wreszcie ...
W tych delikatesach znajdziecie produkty niemal ze wszystkich zakątków świata. Skomponujecie też ...