fbpx

DOZ Maraton

W najbliższą sobotę w Łodzi odbywa się DOZ Maraton Łódź. Z myślą o głodnych sportowcach zorganizowane zostanie miasteczko food trucków, ale jeść mogą też niebiegi.

W weekend Łódź czeka wielkie biegowe wydarzenie DOZ Maraton Łódź. Twardziele przebiegną cały dystans, kto nie jest gotowy na ponad 40 kilosów, może wybrać krótszą opcję lub też kibicować sportowcom i sprawdzić ofertę food truckowego miasteczka. Miejsce – okolice Atlas Areny (Al. Bandurskiego 7), start – już o 10.00 rano. Do wyboru będziecie mieć 11 wozów z jedzeniem, które będą karmiły gości aż do godziny 21.00. Food trucki zostaną w Łodzi jeszcze do niedzieli – drugiego dnia będą czynne w tych samych godzinach.

Do wyboru między innymi burgery od Rodeo Burger, bąbelkowe gofry (Bąbelkowe Love) czy zapiekanki (Migrand – Food Truck on tour). Cieszcie się jedzeniem i rozsądnie zaplanujcie trasę, aby nie wciekać się stając w korku na zablokowanej ulicy. Wszystkie zmiany w ruchu znajdziecie na stronie https://lodzmaraton.pl . My już teraz zapowiadamy, iż również odbywający się w maju Bieg Piotrkowską będzie miał kulinarne wsparcie, w którym będziemy miały swój udział. Na cały weekend (24-26 maja) ponad 20 łódzkich restauracji i kawiarni przygotuje specjalną ofertę dla biegaczy. Szczegóły już wkrótce.

Podobne posty

Pamiętacie szaleństwo, gdy się otwierali? Jeżeli dawno nie byliście na Rewolucji, jest do tego ...
Wyselekcjonowana kawa, najlepsi bariści, fajny klimat – oto pięć miejscówek z najlepszą kawą w ...
Własne wędliny, kiełbaski, chleby na zakwasie, maślane i mięciutkie brioche. Wszystko to zjecie na ...