DOZ Maraton

W najbliższą sobotę w Łodzi odbywa się DOZ Maraton Łódź. Z myślą o głodnych sportowcach zorganizowane zostanie miasteczko food trucków, ale jeść mogą też niebiegi.

W weekend Łódź czeka wielkie biegowe wydarzenie DOZ Maraton Łódź. Twardziele przebiegną cały dystans, kto nie jest gotowy na ponad 40 kilosów, może wybrać krótszą opcję lub też kibicować sportowcom i sprawdzić ofertę food truckowego miasteczka. Miejsce – okolice Atlas Areny (Al. Bandurskiego 7), start – już o 10.00 rano. Do wyboru będziecie mieć 11 wozów z jedzeniem, które będą karmiły gości aż do godziny 21.00. Food trucki zostaną w Łodzi jeszcze do niedzieli – drugiego dnia będą czynne w tych samych godzinach.

Do wyboru między innymi burgery od Rodeo Burger, bąbelkowe gofry (Bąbelkowe Love) czy zapiekanki (Migrand – Food Truck on tour). Cieszcie się jedzeniem i rozsądnie zaplanujcie trasę, aby nie wciekać się stając w korku na zablokowanej ulicy. Wszystkie zmiany w ruchu znajdziecie na stronie https://lodzmaraton.pl . My już teraz zapowiadamy, iż również odbywający się w maju Bieg Piotrkowską będzie miał kulinarne wsparcie, w którym będziemy miały swój udział. Na cały weekend (24-26 maja) ponad 20 łódzkich restauracji i kawiarni przygotuje specjalną ofertę dla biegaczy. Szczegóły już wkrótce.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...