Nie Pytaj

My pytaliśmy – Wy odpowiadaliście! Przed Wami zestawienie najbardziej świątecznych miejsc w Łodzi, stworzone na podstawie Waszych sugestii. 

Tubajka

Kawiarnia położona w parku Źródliska zdecydowanie przodowała w odpowiedziach – i zupełnie nas to nie dziwi. Sanie Mikołaja przed wejściem już robią klimat, a to dopiero początek. W środku czekają na nas żywe choinki, światełka, ozdoby, a także zimowe propozycje w menu. Zajrzyjcie tu na herbatę i kawałek świątecznego ciasta (do wyboru m.in. tarta żurawinowa, czy sernik pierniczkowy)!

TuBajka

Etno Cafe Jednorożec

Świąteczne piosenki płynące z głośników, światełka w oknach, minimalistycznie ozdobiona choinka w centrum kawiarni i stosy prezentów – ETNO, widzimy że jesteście gotowi! Znajdziecie tu także specjalne zimowe menu, a w nim m.in. latte o smaku ciasta marchewkowego, rozgrzewający napar z imbirem, cytryną, goździkami i miodem, czy makowy tort. Nic dziwnego, że ta odpowiedź pojawiła się pod naszym pytaniem kilkukrotnie!

etno

Nie Pytaj

Kolejna kawiarnia na liście – Nie Pytaj zdecydowanie wie jak wprawić Chojny w odpowiedni nastrój. Ostatnio odbyło się tu wspólne pieczenie pierniczków i dekorowanie choinki, na które właścicielki zaprosiły wszystkich swoich klientów. Kartę rozgrzewają tutaj gorące czekolady z piankami i cukrowymi laskami oraz świąteczne wypieki. Jadłybyśmy!

Nie Pytaj

BREADNIA

W BREADNI świąteczny klimat tworzą okazałe jemioły udekorowane światełkami – i musimy przyznać, że wygląda to świetnie. W odpowiedziach pisaliście także, że lokal doceniliście także za ręcznie dekorowane pierniczki!

breadnia źródło: Facebook

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...