fbpx

Babkarnia

Jak roku restauracje i kawiarnie szykują się na Halloween. Sprawdźcie, co tym razem przygotowały dla gości.

La Strada

Jeśli Halloween to muszą być dynie – do dekoracji i do konsumpcji. W Breadni dyniowe niespodzianki, w Esplanadzie całe dyniowe menu, w La Stradzie krem z dyni, ale nie tylko. Zjemy tu również czarne tagliolini bolognese, specjalną pizzę Halloween, restauracja przygotowuje też gratisowy mini deser „coś na ząb Draculi”. Niespodzianką może być dynia w House of Sushi. Krem dyniowo-cytrynowy ze świeżym imbirem i mleczkiem kokosowym, marynowane krewetki na musie dyniowym, a na deser kokosowa panna cotta – brzmi kusząco. Kolejnej odsłony kremu z dyni spróbujecie w Analogii, która dodatkowo zaproponuje wróżby, muzykę na żywo, piekielne drinki i tajemniczo brzmiące dania, takie jak mumia z Bałut czy jajo tarantuli.

Esplanada

Jeśli wolicie Halloween w wersji na słodko, koniecznie wybierzcie się do Babkarni lub Pani Cupcake – już dziś trwa tam wypiekanie strasznych babeczek z duchami, pająkami i trupimi czaszkami. Słodko będzie też w restauracji Trio – dla wybranych gości upominki, a dla tych, którzy spotkają Miłą Kobietkę w Pasażu Łódzkim – ciasteczka z wróżbą (w niektórych będą też ukryte zaproszenia do lokalu).
Prezentów ciąg dalszy. W American Bull do zdobycia karty rabatowe oraz zaproszenia do restauracji i klubu I’m FIT. Upominki dostaną również przebrani goście Pikniku. Poza tym restauracja oferuje specjalne menu dostępne do późnych godzin nocnych, promocje na barze i imprezę muzyczną prowadzoną przez LUKE P.

Pani Cupcake

Na koniec Halloween filmowy – nocna strefa grozy z horrorami w roli głównej w MS Cafe, a w Klubie Szafa maraton filmowy, podczas którego można zobaczyć Ducha, 21 gramów, Przepowiednię i Szósty Zmysł (start o 18.00). Na tym nie kończą się atrakcje przygotowywane przez Szafę. W muzyczno-filmowych quizie będzie można wygrać darmowe drinki lub zniżki w barze, muzycznie lokal proponuje zaś nieziemskie brzmienia w stylu trip-hop, downtempo, nu jazz, acid jazz i psycho electro.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...