Babkarnia

Jak roku restauracje i kawiarnie szykują się na Halloween. Sprawdźcie, co tym razem przygotowały dla gości.

La Strada

Jeśli Halloween to muszą być dynie – do dekoracji i do konsumpcji. W Breadni dyniowe niespodzianki, w Esplanadzie całe dyniowe menu, w La Stradzie krem z dyni, ale nie tylko. Zjemy tu również czarne tagliolini bolognese, specjalną pizzę Halloween, restauracja przygotowuje też gratisowy mini deser „coś na ząb Draculi”. Niespodzianką może być dynia w House of Sushi. Krem dyniowo-cytrynowy ze świeżym imbirem i mleczkiem kokosowym, marynowane krewetki na musie dyniowym, a na deser kokosowa panna cotta – brzmi kusząco. Kolejnej odsłony kremu z dyni spróbujecie w Analogii, która dodatkowo zaproponuje wróżby, muzykę na żywo, piekielne drinki i tajemniczo brzmiące dania, takie jak mumia z Bałut czy jajo tarantuli.

Esplanada

Jeśli wolicie Halloween w wersji na słodko, koniecznie wybierzcie się do Babkarni lub Pani Cupcake – już dziś trwa tam wypiekanie strasznych babeczek z duchami, pająkami i trupimi czaszkami. Słodko będzie też w restauracji Trio – dla wybranych gości upominki, a dla tych, którzy spotkają Miłą Kobietkę w Pasażu Łódzkim – ciasteczka z wróżbą (w niektórych będą też ukryte zaproszenia do lokalu).
Prezentów ciąg dalszy. W American Bull do zdobycia karty rabatowe oraz zaproszenia do restauracji i klubu I’m FIT. Upominki dostaną również przebrani goście Pikniku. Poza tym restauracja oferuje specjalne menu dostępne do późnych godzin nocnych, promocje na barze i imprezę muzyczną prowadzoną przez LUKE P.

Pani Cupcake

Na koniec Halloween filmowy – nocna strefa grozy z horrorami w roli głównej w MS Cafe, a w Klubie Szafa maraton filmowy, podczas którego można zobaczyć Ducha, 21 gramów, Przepowiednię i Szósty Zmysł (start o 18.00). Na tym nie kończą się atrakcje przygotowywane przez Szafę. W muzyczno-filmowych quizie będzie można wygrać darmowe drinki lub zniżki w barze, muzycznie lokal proponuje zaś nieziemskie brzmienia w stylu trip-hop, downtempo, nu jazz, acid jazz i psycho electro.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...