Ice Cream Run z Lód Miód, czyli najsłodszy bieg w Polsce

Pamiętacie Pączek Run? Runoholic, czyli Dominik Stanek, organizator tamtej imprezy, właśnie szykuje kolejną! Już za chwilę (dosłownie) wystartują zapisy na bieg Ice Cream Run – po dystansie 7 km, na mecie na biegaczy czekać będzie pyszna nagroda – solidna porcja lodów od Lód Miód i najsłodszy medal na świecie. Bieg zaplanowano na 13 lipca w Parku Poniatowskiego.

Runoholic, czyli Dominik Stanek, jak sam mówi: „biega, żeby jeść oraz je, żeby biegać”. Umiejętnie łączy swoje dwie wielkie pasje do jedzenia i biegania, między innymi organizując najsłodsze biegi w Polsce. Najbliższy już 13 lipca – Ice Cream Run z Lód Miód. – Jak jest lato, to są lody!  A że miłośników biegania i lodów nie brakuje, na FB zainteresowanych wydarzeniem jest blisko 4 tysiące osób! Planujemy 500 zestawów startowych – tłumaczy Dominik Stanek. Pakiet kosztuje 40 zł i w cenie jest oczywiście medal, solidna porcja lodów od Lód Miód, a także gadżety, m.in. stylowy komin.

Ice Cream Run z Lód Miód, czyli najsłodszy bieg w Polsce

Partnerem imprezy jest wytwórnia lodów Lód Miód – nie przez przypadek, bo Ewa Soliman, pomysłodawczyni marki jest też zapaloną biegaczką. Bieg będzie miał nietypowy scenariusz, gdyż po osiągnięciu mety, biegacz najpierw otrzyma porcję lodów, a dopiero po jej zjedzeniu – medal. Tu nie liczy się miejsce na podium, a słodką nagrodę otrzyma każdy uczestnik. Nie ma limitów wiekowych, więc każdy może zmierzyć się z tymi najsłodszymi siedmioma kilometrami.

Ice Cream Run z Lód Miód, czyli najsłodszy bieg w Polsce

Ice Cream Run będzie miał też swoją odsłonę wirtualną – lodowy bieg będzie można przebiec na całym świecie! Wystarczy przebiec 7 km, zjeść lody – a w czasie konsumpcji zrobić sobie „selfie” i przesłać do Runoholica. Uiścić opłatę startową, nieco niższą, bo w kwocie 30 zł i przesłać swój adres. Bo do domu zostanie wysłany uroczy medal Ice Cream Run.

Ice Cream Run z Lód Miód, czyli najsłodszy bieg w Polsce

W tradycyjnym biegu warto wziąć udział nie tylko ze względu na pyszną nagrodę od Lód Miód. Tak jak w przypadku Pączek Run, tak i teraz, biegacze będą mogli wspomóc zwierzęta w schronisku Medor. Do parku będzie można przynieść karmę, koce i inne produkty potrzebne dla bezdomnych zwierząt. Dodatkowo firma Fitmin ufundowała i dostarczy karmę oraz szampony dla zwierząt o wartości 11 tysięcy złotych.

Ice Cream Run z Lód Miód, czyli najsłodszy bieg w Polsce

Tego dnia w parku powstanie też strefa animacji dla małych i większych kibiców biegaczy. Będzie m.in. fotobudka, trampolina od Saltos i zawody w jedzeniu lodów na czas. Jemy w Łodzi ma patronat nad tym wydarzeniem i serdecznie na nie zapraszamy!  

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...