Karta Jemy w Łodzi

Mamy dla Was już szóstą kartą rabatową Jemy w Łodzi. Zasady bez zmian – karta upoważnia do 15% rabatu w 25 łódzkich restauracjach i kawiarniach.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową kartę rabatową Jemy w Łodzi. To już szósta edycja programu, dzięki któremu przez cały rok możecie korzystać z 15% rabatu na całe zamówienie w 25 najlepszych łódzkich restauracjach i kawiarniach. W tym roku jak zwykle zebrałyśmy dla was crème de la crème gastronomii w naszym mieście. Lokale z kuchniami z różnych zakątków świata, świetne kawy, słodkości, burgery, pizze, śniadania, street food, wino, rzemieślnicze piwa, steki, fine dining i opcje wegańskie. Część lokali jest z nami po raz kolejny, ale jak co roku mamy dla was kilku nowych partnerów programu. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jak działa karta? Bardzo prosto. Wystarczy poinformować obsługę o jej posiadaniu przed wystawieniem rachunku, by uzyskać 15% rabatu na zamówienie. Warto przy tym pamiętać o kilku zasadach. Karta obowiązuje na okaziciela i można z niej korzystać podczas każdej wizyty w restauracji, do jednego rachunku. Z rabatu może korzystać nie więcej niż 6 osób jednocześnie podczas jednorazowej wizyty w restauracji. Pamiętajcie też, że rabat obejmuje dania, napoje i alkohole z podstawowej karty lokalu i nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, takimi jak oferta lunchowa, menu degustacyjne, catering, imprezy zorganizowane czy zamówienia z dostawą. Dodatkowo w lokalach Caffe przy Ulicy rabat nie obejmuje sprzedaży pieczywa na wynos, a w Klubie Wino rabat obejmuje ofertę wine baru (jedzenie i wino na kieliszki), a dla oferty sklepowej wynosi 8%. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

Kartę możecie kupić w KLUBIE WINO przy Piotrkowskiej 217 lub zamówić TUTAJ. Standardowa cena karty wynosi 45 zł (w tym koszt wysyłki).

Od 21 października promocyjna cena wynosi 30 zł.

Poniżej znajdziecie listę i mapę wszystkich lokali, które w tym roku dołączyły do naszego programu i w których korzystać możecie z rabatu. Tegoroczna edycja karty obowiązuje od 1 czerwca 2019 roku do 31 maja 2020 roku.

Lokale honorujące kartę rabatową Jemy w Łodzi:

 1. Aloha Poke (al. Adama Mickiewicza 15A)
 2. Bubamara (Rynek Manufaktury, ul. Ogrodowa 19A)
 3. Caffe przy ulicy (Bałuty: ul. Łagiewnicka 120, Chojny: ul. Rzgowska 219, Retkinia: ul. Kostki Napierskiego 1, Teofilów: ul. Wici 32)
 4. Český film (Tymienieckiego 25a)
 5. Fatamorgana (Księży Młyn 16)
 6. Filharmonia Smaku (Pabianicka 132)
 7. Forno Nero (ul. Piotrkowska 79)
 8. Galicja (Rynek Manufaktury)
 9. House of Sushi (Piotrkowska 89)
 10. Klub Wino (Piotrkowska 217)
 11. Lokal (Pasaż Schillera)
 12. Mebloteka Yellow (OFF Piotrkowska)
 13. MOTYWY (Traugutta 14)
 14. NÕŻ (OFF Piotrkowska)
 15. Owoce i Warzywa (Traugutta 9)
 16. Pawilon (Aleksandrów Łódzki, ul. Wojska Polskiego 65/67)
 17. Pittu Pittu (ul. Piotrkowska 25)
 18. Piwnica Łódzka (Sienkiewicza 67)
 19. Quale Restaurant (Narutowicza 48)
 20. Señoritas (Moniuszki 1a)
 21. Tajska Hot Spoon (Rynek Manufaktury)
 22. Tango Argentino Steakhouse (Traugutta 14)
 23. Takżetego wege bistro (ul. Sienkiewicza 40)
 24. Tawerna Pepe Verde (Rynek Manufaktury)
 25. Umamitu by Papuvege (Traugutta 9)

Mapa lokali:

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...